reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

jak maluchy zasypiają

Jak długo trwa uspanie waszego dziecka


  • Wszystkich głosujących
    132
moja coreczka m a prawie 2 miesiace i od paru dni uczymy zasypiac ja w lozeczku. poniewaz miala straszne kolki do 3 miesiaca, nauczyla sie zasypiac w trakcie bujania i teraz ciezko ja oduczyc. kladziemy ja po wieczornym karmieniu do lozeczka i troche przy niej siedzimy, troche wychodzimy. niestety srednio nam idzie, bo zasypia dopiero po 1,5-2 godzinach. no i w miedzyczasie jest jeszcze straszna histeria i placz. na razie jestem konsekwentna ... zyczcie mi duzo sil i wytrwalosci
 
reklama
Powodzenia Gufi - spróbuj kłaść ją na boczku i pod noskiem ułożyc tetrową pieluszkę. Próbowałam też uspokajać butelczką z piciem

Aga
 
Witam wszystkiem mamy!!!
Moja coreczke karmie nadal piersia, a mam zamiar odzwyczajac ja od cycuszka. Bylam u naszego lekarza rodzinnego, ktory stwierdzil ze mam zaczac od nocy, sprobowac inne mleko. Moja Blanusia ma sklonnosci do alergii wiec ma pic Nutramigen. Oczywiscie gdy zrobilam "nowe" mleczko wrecz pluła nim. No i na tym jak narazie zaprzestalysmy odzwyczajanie. Nie wiem jak nam to pojdzie. Moze ktoras z mam mi podpowie. Aha....corcia spi ze mna w lozku wiec jak sie przebudzi w nocy to juz ma dziubek otwarty i szuka piersi.Pozdrawiam!!!
 
Cześć.
Na początku serdecznie pozdrawiam. Nie wiem czy masz jeszcze tę książkę w wersji elektronicznej. Jeśli tak to poprosiłabym o nią. Mam 8-miesiecznego synka i do tej pory nie przespał jeszcze ani jednej nocy. Ciągle żyje nadzieją, że wkrótce to nastapi:)Jeszcze raz pozdrawiam.
 
Cześć.
Jeśli posiadasz jeszcze tę książke w wersji elektronicznej, to prosiłabym o jej przesłanie. Mam 8-miesięcznego synka i nie przespałam jeszcze ani jednej nocy. Ciagle zyje nadzieją, że niedługo być moze to nastąpi:). Mój email to jkowal@buziaczek.pl.
Pozdrawiam.
 
Mam 2,5 miesięczną córeczkę, która nie chce spać. Bardzo proszę o "Uśnij wreszcie", jeżeli jest to możliwe.:)

pozdrawiam
 
Witam. Jeśli macie jakieś książki o zasypianiu naszych pociech to bardzo proszę. Poratujcie mnie bo z moimi gwizadeczkami to ciężko oj ciężko się zasypia. Mój email to aska.zuranska@wp.pl
Z góry dziękuję i życzę spokojnej i przespanej nocy nie tylko Wam ale i sobie!!
 
reklama
Do góry