reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak i kiedy ściągać pokarm??(laktatory i podgrzewacze)

Ja jestem matka pracująca, więc zależało mi na czasie. Miałam elektryczny Medeli (pożyczony od koleżanki) i bardzo mi odpowiadał. Butelkę 150 ml odciągałam w około 20 minut. Dzięki temu, mimo, że poszłam do pracy na cały etat jak mała miała 5 mies. to do dziś karmię piersią. I polecam tą elektryczną Medelę.
 
reklama
Ja jak narazie mam ręczny Aventu i jestem zadowolona...ale jak będą większe potrzeby mleczne Oliwierka to może skuszę się na tą elektryczną Medelę...tyle że za Avent Isis wybuliłam 190 zł... ::)
 
oj Olu-ja zapłaciłam 105 za canpola, Ty przynajmniej na swoim pracujesz, a ja nie :(
polecam Ci medelę-na allegro mało używane sa za 170-180 zł, żebyśmy wiedziały, że będą nam potrzebne to by się poszukało tańszych no nie?
 
ja też mam ręczny i wogóle do niego nie chce lecieć tylko bolą po nim sutki, a tak samo płynie chciałam odciągać żebym mogła czasem wyjść ale nic z tego chyba mam jakieś opory psychiczne
 
...Wlasnie ide jutro kupic reczny Avent Isis...bedzie mnie kosztowal 35 euro..bede odciagac pokarm tylko raz na jakis czas..w razie imprezy..czy cos..wiec chyba nie ma sensu kupowac drozszego...
 
reklama
Do góry