reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak dbamy o siebie w ciąży

Czym smarujecie brzuchy??
ja z Marcelkiem kupowalam to co akurat w promocji bylo.. nie mialam jednego kremu. I teraz jeszcze sie nie balsamuje :sorry2: a powinnam wiem... czas zaczac.. co polecacie?
 
reklama
ja mam mustele i jest cudowna! Tak niesamowicie wydajna, że aż trudno uwierzyć, kulka wielkości grochu na palec a wysmaruję tym cały wielki brzuch i biust. I ładnie pachnie. Ale jest droga. Mojej mamie udało się kupić w promocji, dwa kremy za 90zł, ale to dalej drogo.
 
no cena zabija, niestety teraz to dla mnie za duzo.. szczegolnie przy chorobie mlodego :dry:
tajsze propozycje?? ;-)
 
larvunia zdecydowanie polecam na brzuch i piersi no i pośladki :-) oliwkę ale tylko BAMBINO!! Jak dla mnie rewelacja.W pierwszej ciąży ją stosowałam i dzięki niej nie mam rozstepow...a mialam ich zaraz po porodzie pełno!!W ciąży pierwszej przytyło mi się 30 kg!! :-) gdybym się nią nie smarowała na pewno zostałoby ich sporo!!A tak mam tylko kilka jaśniutkich.Teraz w tej ciąży też od początku stosuję tylko to i polecam!!
 
Całkiem możliwe...:-) Tak czy inaczej oliwkę Bambino naprawdę Ci polecam.Na
pewno jest w niej mniej chemii niż w balsamach i kremach przeciw rozstępom, a wszystko to i tak ma za zadanie nawilżać naszą skórę i pomóc się jej rozciągać...Więc jestem zdania ,że lepiej wydać na oliwkę 9 zł a jak zostanie to i dzidziusiowi się przyda jak na świat przyjdzie :tak:
 
Jest preprat na rozstępy Eris z serii Pharmaceris dla brzuchatek. :-) Cena 25 - 30 zł. Ja na razie tym, ale mam w odwodzie Mustelę. Rozstępy to mi się wiele lat temu i bez ciąży pojawiły - jak mówi dermatolog - cecha osobnicza. Smaruję się tym ze 2 tyg., wcześniej preparat ujędrniający taki jak zywkle bezciążowo ;-)
 
Mustela, być może i dobra ale bardzo droga :szok: choć dużo pozytywnych opinii słyszałam na jej temat...
Ja w pierwszej ciąży najwięcej używałam oliwki (J&J), ale w ostatnich dwóch miesiącach tak mi brzucholek wywaliło że niestety oliwka do końca się nie sprawdziła - pod pępkiem miałam kilka kresek. Wtedy zaczęłam używać tego kremu
i66118_erispharmacerismzapobiegajacyrozstepom.jpg
9bc6ab5b.jpg

Czy pomogła lepiej od oliwki? Nie wiem jak mam być szczera......
Po porodzie używałam tego
b47832e3.jpg

rewelacyjny produkt, polecam :tak: Kreski zniknęły :tak: (z tego co się orientuje to Bio Oil można również stosować na jakieś na jakieś stare blizny, być może blizny nie znikną ale staną się mniej widoczne)

 
reklama
Do góry