reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak czesto sie kochacie?

Jak w temacie


  • Wszystkich głosujących
    461
reklama
hej
Tak sobie pomyslalam, ze nie ma jeszcze takiej ankiety (albo nie znalazlam takiej)
Moj maz jest szczesliwy jak kochamy sie co dwa dni  >:D (czase to dla mnie tragedia tak czesto  ;) )
Jak jest u Was.
Jak dluga przerwa powoduje napiecia, u mnie trzy dni i klops.
Odpowiadajcie i piszcie.
Pozdrawiam S.
witam my kochamy sie 2-3 w miesiącu przed ciazą było cześciej,chociaz 2-3 w tygodniu,może to przez zmęczenie ja po całodziennym bieganiem za julcia a mąż zapracowany,kiedy kłade sie do łózka to zasypiam prawie natychmiast a jak jest u was tez po porodzie sie po zmieniało czy może jest częściej pozdrowionka
 
Może sie czepiam, ale większosc sie kocha 2-3 x w tygodniu( 40%), jak wynika z sondy, ale tylko 11% co 2 dni, ale tak sie składa, ze kochajac sie 2-3x w tygodniu kochasz sie de facto co 2 dni, bo tydzień ma 7 dni.

Więc 1) ankieta jest źle skonstruowana
2) ktoś kto naprawde kocha sie w ciazy 3x w tygodniu powinien zaznaczyć co 2 dni raczej.

No, ale moze sie czepiam, bo ja sie kocham w ciazy tylko 2-3 x w miesiącu, a jak leżałam 3 tygodnie i miał krwiaka to wcale, bo mi sie coś tak pozmieniało tam w środku, ze mnie tylko szczypie i jestem suchai jest beznadziejnie, oczywiście liczę tylko tradycyjny seks bez oralnego, który zawyża troche statystyke
chyba jednak dobrze jest skonstruowana sonda bo my z mężem kochamy się 2-3 razy w tygodniu ale to nie jest co drugi dzień tylko np. trzy dni z rzędu a później przerwa kilka dni, tak więc sonda jest ok
 
a my dosc zadko,bo raz w tygodniu,czasem dwa. Wynika to z braku wspolnego wolnego,pracujemy na zmiane,a po powrocie do domu masa rzeczy do zrobienia. Kiedys mielsimy fajna przygode. Byla piekna pogoda i stwierdzilismy,ze pojedziemy gdzies zeby sie pokoochac. Moja mam wziela nasza corcie na spacer wiec mielismy troszke czasu. Pojechalimsy do lasku i znalazlismy miejsce. Poczekalimsy kilka minut by sprawdzic czy nikt sie nie kreci i zaczelismy. Ledwo zdazylam sciagnac mu spodnie,az tu jakis pies dolecial do mojego P,a za psem szedl wlasciciel. Moj P nie wiedzial czy ma odganiac psa czy podciagac spodnie. Myslalam ,ze straszy Pan,ktory byl akurat na spacerze z pieskiem zacznie wrzeszczec na nas,a on tylko sie usmiechnal. Nie zreaygnowalismy z naszych planow,poszlismy glebiej w las:):)
 
moj to che ale ja wogole niemam ochoty.jak przyjezdza na wolne to chce a ja nie jeszcze dotknac sie nadaje niewiem co ze mna jest nie tak zmeczona jestem sama z dzieci 24h na dobe bo on zagranica siedz.
 
Ja jestem juz w 13 tygodniu i odkąd wiem ze jestem w ciąży jakos nie mam wogole ochoty na seks, bardzo mnie to dziwi i juz troche denerwuje bo to nie jest do mnie podobne kiedyś to z narzeczonym po parę razy dziennie a teraz raz na jakis bardzooooo dlugi czas.:dry::sorry: Czy to normalne ?
 
reklama
Ostatnio zdecydowania za rzadko :( a to dlatego, że jestem słomianą wdową i mam mojego M. tylko na weekendy :( Kiedyś co 2-3 dni:) mnie to pasowało i mojemu też:)
 
Do góry