reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak czesto sie kochacie?

Jak w temacie


  • Wszystkich głosujących
    461
reklama
A my jakos nie mamy z tym problemu,kochamy sie codzienny chyba ze wyjezdza gdzie sluzbowo!Nic sie nie zmienilo a ni od chwili zamieszkania razem, a ni od chwili,kiedy zaszlam w ciazy!
 
My tez cale szczescie nie mamy problemow i kochamy sie codziennie (co noc bo w dzien Alex prawie wogole nie spi) czasami zdarza sie czesciej, tylko raz mielismy kryzys, nie podczas ciazy ale teraz niedawno, tabletki anty.... odebraly mi calkowicie ochotke, no ale tabletki zmienione i wszystko wrocilo do normy.
Pozdrawiamy.
 
Przed ciaza kochalismy sie po kilka razy dziennie... :zawstydzona/y::tak:
A od kad jestem w ciazy to 3,4 razy w tygodniu :-p
Zalezy od tego jak sie czuje...ale na poczatku ciazy spadlo mi libido,ciezko bylo mojemu sie przyzwyczic wolalam sie przytulac... a pod koniec wzroslo libido i M jest zadowolony..bardzo! he he :tak::zawstydzona/y:
 
Teraz gdy jestem w koncowce ciazy szczerze powiem ze nie mam ochotki :-(Pozostal jeszce miesiac do rozwiazania a my gdzies tak od miesiaca NIC :zawstydzona/y:Zupelnie ta sfera mnie teraz nie kreci.

Ale musze powiedziec, ze od 3 do koncowki 7 miesiaca ciazy bylam totalnie nakrecona na milosc. Moglam rano i wieczorem, a gdyby Moj nie pracowal to pewnie byloby i w poludnie i po poludniu :-pGdy tylko otwieralam oczy myslalam tylko o jednym.... a teraz juz jestem spokojniutka ;-) baaaardzo lubie sie do Mojego przytulac, wtulac, a gdybym mogla to bym sie nim owinela ale brzuszk przeszkadza... :-p

 
reklama
Może sie czepiam, ale większosc sie kocha 2-3 x w tygodniu( 40%), jak wynika z sondy, ale tylko 11% co 2 dni, ale tak sie składa, ze kochajac sie 2-3x w tygodniu kochasz sie de facto co 2 dni, bo tydzień ma 7 dni.

Więc 1) ankieta jest źle skonstruowana
2) ktoś kto naprawde kocha sie w ciazy 3x w tygodniu powinien zaznaczyć co 2 dni raczej.

No, ale moze sie czepiam, bo ja sie kocham w ciazy tylko 2-3 x w miesiącu, a jak leżałam 3 tygodnie i miał krwiaka to wcale, bo mi sie coś tak pozmieniało tam w środku, ze mnie tylko szczypie i jestem suchai jest beznadziejnie, oczywiście liczę tylko tradycyjny seks bez oralnego, który zawyża troche statystyke
 
Do góry