reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak bardzo aktywne są Wasze maluszki?

najlepsze jest 'kulcze pjujo' (kurcze pioro) i 'kulde mol' albo 'mulde kol' jak widzi,ze jestesmy z kurde niezadowoleni
 
reklama
kurde... ;-)

mi dzisiaj Kamil taka wiazanke zaintonowal jak nie moglwyciagnac deski spodlozka, ze obawiam sie o drugie slowo syna.... ;-)
 
Krystianowi gratuluję nowego słowa! Oby tak dalej i jeszcze szybciej!

Doxa, u nas tez w ciągu dnia bieganie bez pieluchy. Skutek różny. najczęściej zalany;-)
 
Moj syn chyba zostanie ksiedzem;-) Jak jedziemy autem jak tylko zobaczy jakis kosciol to wypuszcza z reki co ma i sklada rece i mowi jakos po swojemu bozia. I cmentarze poznaje i mowi ze dziadzia tam spi a byl tylko na jednym cmentarzu. I w ogole orientacje ma dobra w terenie bo jak znajdujemy sie w przroznych miejcach to wskazuje gdzie mozna jechac do baby, na zjezdzalnie itd. I te drogi na skroty tez zna:-) No taksowkarzem to on moglby juz byc;-)
 
A moja córka gdy mija figurkę Matki Boskiej to mimo, zę wie, ze to Bozia to spuszcza głowę i udaje, ze jej nie ma. Mijając kościół na pytanie czy chce wejść głośno i kategorycvznie odpowiada "nie". Na ślubie wciąż nie umiała sie zachowac i cały spędziła zjeżdżając na tyłku z podjazdu dla wózków.
 
a moja sklada raczki i mowi amen. kazdy wysoki budynek to kosciol i wtedy mowi 'Bozia', podobny efekt jak widzi krzyz. no i na pozegnanie mowi 'z Panem Bogiem' (do bardziej swietojebliwej babci)
 
reklama
Wracam do mowienia! Czy Wasze dzieci wyraznie wypowiadaja slowa z "k" "g" ? Wydaje mi sie,ze Tusiek nie za bardzo a nawet w ogole tych liter nie uzywa i nie wiem czy sie nie zaczynac martwic, chociaz kazde dziecko dorasta inaczej i tak samo z mowieniem. A jego ostatnim popisem jest spiewanie, czasmai nawet ladnie przeciagnie jak spiewak operowy:-D i po wycieczce w zoo bardzo ladnie mowi zoo i zwierzeta jakie tam byly, ale to k i g nie daje mi spokoju
 
Do góry