reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak bardzo aktywne są Wasze maluszki?

oj tak telefon ... co tam jeszcze pilot ( ostatnio tak poprzestawiał ustawienia ze ok 20 minut dochodziliśmy jak zastartować dekoder), a i jeszcze jak był chory na tę nieszczęsna 3-dniówkę to mi termometr przestawił z C na Farenchaity ;D
 
reklama
Zdjęcia super, wszystkie. Dzięki, że chociaż namiastkę moge pooglądać ;D
A dzieci głupie nie są - wolą się bawić działającymi telefonami, pilotami, a nie jakimiś starociami ;) Ja już nawet nie próbuję Tymona oszukiwać. Nie da się skubaniec
Aaaa. U nas lampa też była pierwsza. Jak się naumiał to ciągle trzymał palec w górze ;D
 
O, właśnie, zegarek z termometrem Natalka też profesjonalnie obsługuje, przełączanie stopni, odczepianie nózki, prosz.e bardzo, wedle zyczenia ;)
 
:-D Teddy - chyba coś w tym jest. Lampy zawsze mu się podobały, pstryczki fascynują,a dzwonek u drzwi jest póki co najlepszą zabawą :-) Mnie to nawet za bardzo nie zastanowiło dlaczego pierwsze co pokazał było lampą :-)To normalne ... ma to po matce :-) O lampach gadałam przez całą ciąże więc się chłopak osłuchał :-)
 
o cholera.... a pamietacie jak Wam mowilam, ze Krystian puszke po piwie z balkonu przytachal???
...ja przez cala ciaze za piwem tesknilam... ;)
 
reklama
Do góry