reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak bardzo aktywne są Wasze maluszki?

reklama
No to gratulacje dla Tomusia :)

Dawido przybiera pozycje wyjściową po czym klapie na brzuch i pełza. A na dalsze dystanse wrzeszczy i domaga się złapania pod pachy i podprowadzenia, a co bedzie się męczył panisko ;D
 
Patka u nas było dokładnie tak samo! Raczkowanie kończyło się na przyjęciu pozycji i pobujaniu!

A teraz Oli zasuwa na 4 jakby nigdy inaczej nie przemieszczał się! Nie mogę się na niego napatrzeć jak tak maszeruje, zatrzymuje się, siada, przyjmuje pozycję i znowu rusza ...  :laugh:
 
Dziś rano moje dziecko mnie moccccnoooo zaskoczyło. ::)

Bawiłyśmy się lalą, znaczy Nadula ja przytulała. Kidy po naciśnieciu lala zapłakała Nadulka popatrzyła na lalę i robiła łeeeeeee, łeeeeeeeee naśladując dżwięk! ::)
Wcześniej tylko papugowała po lali słowo mama. A dzś szok - nikt jej tego nie uczył! Ale byłam dumna!!! ::) mało mnie nie rozerwało :laugh:
 
Kasiek i słusznie, że byłaś dumna!!!

Jakiś czas temu, jak spotkałam się z Małgosią i Jasiem, to chłopcy też wtórowali sobie w płaczu :) Najbardziej śmiać mi się chciało, jak jedli, Oli wcinał (bo jemu raczej nie zdarza się odmawiać ;)), a Jasiu miał tzw. "fula" i zaczął płakać, no więc Oli też, ale jadł dalej ;) :laugh: :laugh:
 
jest wtyczka, jest dziurka... no to czemu by nie wsadzic...
010du8.jpg
 
reklama
Do góry