reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak bardzo aktywne są Wasze maluszki?

reklama
moje dziecię robi pa! pa! ;D
rozgadał sięi mówi cos w rodzaju "tata" - Tata oczywiście dumny jak paw ;D

ale martwi mnie sposób raczkowania - odpycha się tylko prawą noga a lewa piszczel oparta o podłoge - któraś kolezanka kiedyś wspominała że to źle dla kręgosłupa czy dobrze pamiętam? jak mam to zrehabilitowac?
 
brawo!

Toska tez robi i mowi! nauczyla sie dawno temu na basenie - obserwowala inne dzieci. w sumie juz ze 2mce potrafi, pozniej nauczylismy ja bic brawo, a ostatnio nauczyla sie pokazywac jaka bedzie duza i dawac buziaki (cmoka fajowo ;D )
 
Vertigo u nas też buziaki - odniedawana są. ;D super daje całusy z otwartą buzią - mi częściej - mężowi od przypadku do przypadku , bo on ma wąsy i brode ;D
 
a to wyższa szkoła jazdy - u nas od ok 3 dni sa takie jak wcześniej opisałam - na takie jak teraz ma Tosia to pewnie jeszcze przyjdzie nam długo poczekać. Może dziewczynki są bardziej skłonne do dawania buziaków niz chłopcy
 
reklama
Do góry