reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak bardzo aktywne są Wasze maluszki?

Orzeszku dziękujemy :) :-*

Wiecie co, jestem w szoku! Niby niewiele dzisiaj było na tej rehabilitacji, tzn. Oli płakał, a rehabilitantka robiła swoje ... a ja już widzę postępy! Dzisiaj pierwszy raz Oli z pozycji na 4 cofnął się do tyłu na pupę i siadł, co prawda zaraz gdzieś poszedł w bok, ale nigdy wcześniej nie robił ruchu w tym kierunku! :) Prawie cały czas sam ćwiczy, jakby ktoś mu kazał ;) :) :laugh: :laugh:
 
reklama
Dzięki, dzięki :)

Właśnie przed chwilą Oli zrobił kilka kroków na czworaka i to na śliskiej terakocie ::) Jestem w szoku, 0.5 godziny z rehabilitantką i takie postępy!!
 
reklama
Do góry