reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

JADŁOSPIS KARMIĄCYCH MAM !!!!!!!!

Ja odwrotnie mam jadłowstręt. Jacek rano kupuje mi świerze słodkie bułeczki a ja nie moogę w siebie połowę wcisnąć. Jem na siłe zeby pokarmu nie stracić ale bez ochoty. Nieraz jak zajmę się Kubą to zapominam całkowicie o jedzeniu wieczorem przypomina mi się ,że jadłam tylko śniadanie. Musze się bardziej zdyscyplinować bo mały potrzebuje coraz więcej mleczka a z czegoś musi się wyprodukować.

Ja pomidorki jem już od dawna i jest ok
 
reklama
ojjjjjjjj a ja w siebie pakuje jak w studnie bez dna-ciagle jem i teraz zbliza sie 24 a ja jem kanapki i zagryzam ciastkami ::)
 
ivka76 pisze:
maga_86 pisze:
cokolwiek i ile bym nie zjadła jestem wiecznie GŁODNA !!! to powoli zaczyna robić się wkurzające :mad:

Mam dokładnie tak samo! Na dodatek mały też chce jeść co 2 godz.!!!

ja pochłaniam straszne ilości słodyczy, tj. biszkoptów i herbatników - cały czas chce mi się coś konkretnego jeść /np. mięso/ no i słodkiego
 
to się uspokoiłam. Na jedno posiedzenie potrafię zjeść opakowanie ciasteczek maślanych...i jak tu zrzucić? Ale mam pretekst ;)
 
ja na poczatku mialam apetyt i pochlanialam ogromne ilosci jedzenia nawet wstawalam 2 razy w nocy bo bylam taka glodna zeby cos zjesc, ale od 2-3 tygodni moj apetyt sie uspokoil i jem juz cakiem normalnie /oczywiscie ciasteczka do kawki nie zabraknie/ , moze uda mi sie zrzucic jeszcze moje 2 nadprogramowe kg
a co do diety to ja nie moge jesc jajek i ryby bo wtedy mala placze i prezy sie caly dzien:(
 
zjadłam ostatnio słoik dżemu ;D - tak mi się chciało słodkiego;
w ciążu tak się nagotowałam, że teraz mam wstręt i jadę głównie na kanapkach - od kilku dni... No ale dzisij chyba zrobię normalny obiad
 
reklama
Do góry