reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

JADŁOSPIS KARMIĄCYCH MAM !!!!!!!!

ja tez majonez i keczup tak jak kinga maly ma sie ok
jeszcze soczek pomidorowy od czsu do czasu
i czsem do kubaski musztardki ale troszke i tez ok
 
reklama
Płatki z mlekiem jem codziennie na sniadanie i jest ok
Majonez i smażoną rybkę wciągam od czasu do czasu i też nic ;D
 
a ja chyba dam sobie spokój z chlebem - już sama nie wiem od czego Agatkę może boleć od kilku dni brzuszek... ale... ja mam wzdęcia i pobolewania brzucha po bułach i chlebie chyba /zmieniłam miejsce kupowania pieczywa/, a Krzysiek mówił, że miał w pracy 2 dni pod rząd mega zgagę po zjedzeniu kanapek....

tak więc wyeliminuję pieczywo, albo zacznę znowu piec sama chleb, tym razem nie na drożdżach, a na zakwasie...
 
mi polozna mowila jak byla zebym nie jadla zielonego ogórka ale sproboweac zawsze mozna moze akurat twojemu malenstwu nie zaszkodzi
 
Osinka masz racje- tez zauwazylam ze jesli mnie po czyms brzuch boli to Ola tez bardzo cierpi. U nas tak bylo w przypadku pieczywa z Auchan.
 
moja mała i ja mamy straszne gazy, tyl;ko nie mam pojęcia po czym, bo praktycznie nic takiego nie jem...czyżby pieczywo ?
 
My mamy po herbatce laktacyjnej hippa. Tam jest dużo kopru więć nadajemy na zmianę. hihihi
 
cokolwiek i ile bym nie zjadła jestem wiecznie GŁODNA !!! to powoli zaczyna robić się wkurzające :mad:
 
reklama
A ja zjadłam kanapkę z pomidorkiem i szczypiorkiem...nie wiem jak Patrycja zareaguje na pomidora...mam nadzieję, że nie będzie bóli i płaczu :)
 
Do góry