reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
yoanna82, nie wiedziałam, jakoś się chyba nie wczytałam uważnie do końca w te wcześniejsze posty...:( ale widzę teraz suwaczek ładnie się przesuwa, więc będzie wszystko dobrze:-) jutro idę do ginek., wypytam go o wszystko, choć wiem, że na usg nic nie będzie widać, bo jest za wcześnie. Dziękuje Wam wszystkim za kciuki, ale proszę żebyście dalej je trzymały:)
 
reklama
kasiulekk - gratuluję!

Czytam Was cały czas, ale brak czasu nie pozwala mi na stały kontakt :( Dużo się u mnie dzieje. Jestem po II IUI i czekam na jej wynik. II IUI miałam 12 czerwca, nie mam jednak żadnych przeczuć. Mam tylko duże ilości przeźroczystych upławów ale to zapewne od Luteiny, którą biorą.

Buziaki dla Was wszystkich i każdej z osobna :*
 
Kasiulek super betka, ciesz się kochana ciesz i jak kolezanka wyzej napisala liczy sie przyrost:tak: Gratulacje i przyjemnej ciązy:-D super się takie wiadomości czyta:rofl2:

a ja tak sobie zadowolona liczyłam na więcej pęcholków...dzis 11dc w lewym jajniku 19mm i 12mm w prawym kilka mniejszych endo 8,5mm jutro rano śmigam na zastrzyk i jeszcze raz chce gin podglądnąć no i jutro zapadnie decyzja kiedy IUI ale wstępnie sroda po południu..jak myślicie przetrwa mi ten 19mm do srody? Bo chcę na niepękniętych robić;-)
 
No i dorwałam się w końcu klawiatury:happy:
Kasiukekk ogromne gratulacje:-D. Teraz życzę dużo spokoju, bo to będzie Ci teraz potrzebne.
fifiri powinien przetrwać, ale to wszystko zależy od organizmu. U mnie ostatnio w 10 dniu na monitoringu wyszedł 28mm i musiałam szybko zapierniczać do domu na ovitrell. Pękł na drugi dzień w południe przed insemą.
ania_1986 albo pomyliłaś daty inseminacji (12 czerwca) albo nie wiem co?? Cały czas bierzesz luteine ? Przeźroczysty śluz pojawia się na dzień lub dwa przed @ - w normalnym cyklu tak jest,, a nie wiem czy stymulowanym również, choć w moim ostatnim stymulowanym cyklu był:baffled:
 
Kasiulekk tak jak przypuszczałam betka już ładniutka, jeszcze raz gratutuję, teraz już oficjalnie :tak::-) Dajesz nadzieje nam wszystkim, że jednak IUI się udaje.

Ania_1986 rzeczywiście chyba coś pomyliłaś z datami. Jeżeli miałaś IUI 12 czerwca to już dawno mogłaś zrobić test lub badanie krwi. Luteinę zwyczajowo bierze się 10 dni od spodziewanego zagnieżdżania. Ja po luteinie miałam białe upławy, (jak to kiedyś napisała Pole i bardzo mi się to spodobało) robił się odlew gipsowy pochwy. Na pewno nie były przezroczyste :baffled::sorry2:

Jutro mam ostatni zastrzyk Menopuru, w środę wizyta a w piątek IUI. Mam mały problem, po ostatniej IUI pojawiły mi się 3 dziwne wypustki (1 na łechtaczce a 2 przy wejściu do pochwy). Najpierw myślałam, że to jakieś podrażnienie po cewniku lub wzierniku ale to nie znika, jest dosyć twarde ale bardzo malutkie. Poza tym nie swędzi, nie piecze, nic więcej się z tym nie dzieje. Co to może być?:zawstydzona/y:
 
Kasiulekk! Gratulacje! Beta piekna, w sam raz. Ja miałam kłopoty ze zbyt niska beta, w 16 dpo miałam dopiero 17 miu, a ponad 100 dopiero w 22 dpo. Więc Twój wynik jest cudny! Życzę spokojnej ciazy!

Kasik36 teraz Twoja kolej. Będę mocno trzymać kciuki aż do piątku, a potem do pięknej betki! Mam przeczucie, ze sie uda. &&&&&
 
Dziękuję dziewczyny:) teraz muszę nauczyć się pozytywnie myśleć, bo jednak po tych przejściach człowiek jest pełen obaw. Zobaczymy jak ta beta w środę przyrośnie. Tak bym chciała żeby tym razem wszystko było dobrze...
fifiri, trzymam kciuki żeby pęcherzyk dotrwał, powinien dać radę:) ja w 8 dc miałam jeden z pęcherzyków 17mm i przetrwał do 12 dc, choć wtedy miał już 28mm, więc to dużo.
kasik36 musi już się teraz udać!wszystkie trzymamy kciuki, nie może być inaczej:-)
 
reklama
Do góry