reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
Agusiaks - zaglądam, zaglądam, ale po pracy jestem tak wymęczona że nie mam za bardzo weny :-) Dopiero uporaliśmy się z emkiem z remontem i składaniem mebli (tzn w większości emek się uporał). Może juto jakąś fotkę cykniemy :-)
Przedwczoraj po raz pierwszy zobaczyłam jak mi brzuch faluje pod kopniakami i poczułam ruchy maluchów. Zaczynają pomału dokazywać ;-) Tylko jak tatuś zagląda to przestają :-) Za tydzień na Mikołaja chcemy iść na usg 3d/4d.
 
reklama
lilonka bardzo zazdroszczę sytuacji w pracy :-(mój lekarz śmieje się ze mnie i nazywa mnie tą, która "myśli, że bez niej firma upadnie". Jak mu powiedziałam, że szef zawału dostanie, to zapytał: "a co nie widzi, że Pani brzuch rośnie?"... jej mam nadzieję, że przesadzam...
 
Cześć dziewczyny!:) Uff ja właśnie siedzę juz bo dopiero co skonczylismy z P nasza przeprowadzkę! Z imionami jest ciezko:) ja mam raczej mało popularne imię:) a osobiście podobają mi sie Antoś, Hania, Ignaś i takiego typu. Nie wiem jak można nazwać dziecko np dagmar albo inne tego typu- no chyba ze komuś sie to podoba
 
Witajcie kobitki,
jednak to nie brak pracy wpływa na moje samopoczucie, bo wczoraj miałam jeden z gorszych dni :crazy: myślałam że mi przełyk w końcu pęknie, ale pół nocy nie przespałam, więc juz wiem że jak jestem zmęczona i niewyspana to mdłości i wymioty gwarantowane :tak:
Idę szykować pyszne jedzonko, bo dziś przyjeżdża kuzynka z narzeczonym na weekend,jutro szukamy sukienki ślubnej dla niej ;-) No i dziś jako pierwsza z rodziny dowie się o ciąży :-D już nie mogę się doczekać jej reakcji :-)
A w niedziele mówimy teściom, moim rodzicom za tydzień :-)

Gnagna
- będzie dobrze, nie stresuj się szefem
Eevlee- muszę kupić tą witaminę, chyba nie muszę pytać lekarza czy mogę ją brać ?

Nie wiem co dzieje się z moim suwaczkiem bo przestał mi automatycznie liczyć dni ciąży, jak wejdę na konto suwaczkowe to mam inaczej a jak kopiuje link to tu mi inaczej pokazuje .Zmieniłam suwaczek ;)

Wszystkim Wam życzę miłego dnia !!!!
 
Ostatnia edycja:
witam Wszystkie Kolezanki!
zaglądam do Was ale nic nie pisałam wczoraj bo cały dzień spedziłąm w pracy.
Pełna bardzo mi przykro że tak się męczysz..moze rzeczywiście ta vit bedzie pomocna..jak nie to do lekarza trzebaby pojsć.. co do starań to ja tez tak czytałam ze jesli problem z plemnikami to jajko powinno czekać. Cieszę sie że Wam sie udało naturalnie-WIELKIE GRATULACJE..moze i mnie spotaka kiedyś to szczescie.

dziś jestem 8 dni po owu.. nic mi nie dolega, nic a nic a Ty coś w ogole czułas.. ze mozesz byc w ciązy?
Lucy a Ty jak sie czujesz? Jestesmy teraz na tym samym etapie..
 
sunshine życzę Tobie i wszystkim dziewczyn naturalsa z całego serducha :tak:
ja nie miałam kompletnie żadnych objawów, przez myśl mi nie przyszło że mogłam zaciążyć, 3 dni wcześniej zaczął mnie boleć brzuch jak na przyjście @ i myślałam że przyjdzie

A co tu dziś taka cisza?
 
reklama
Hej wiesz co no właśnie nic a nic nie czuje zero jakichkolwiek objawów :( no własnie dziewczyny którym już się udało czy miałyście jakieś objawy implantacji?????? Sunshine14 u mnie teraz 7 dzień po IUI i chyba oszaleje....tak bardzo bym chciała byłby to najpiękniejszy prezent na święta....
 
Do góry