reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
Lucy jedyne co ja widziałam to 2 dni temu miałam taki dziwny upław na wkładce-rozowy czy rudy i miałam wtedy temepaturę 37.4 ale to pewnie wirus jakis mnie brał. Poza tym biore luteinę dopochwową więc może to resztki tabletki..oj chyba nie my jedne marzymy o takim praezencie na świeta.

Pełna dzięki za wsparcie;)

Kwiatuszek badania przed IUI są rózne w zalezności od lekarza. hormony na poczatku cyklu i badanie usg jesli bedzie miała stymulowany cykl. Na kilka dni przed IUI czesto zalecają wymaz z pochwy.
 
reklama
To pewnie będzie stymulowana tak jak ja byłam zeby był chociaz jeden pecherzyk dominujący;) ale myśle ze to lekarz powinien jej dokładnie powiedzieć jakie badania w jej przypadku trzeba wykonać
 
Kwiatuszek, ja przed IUI miałam badany profil hormonalny oraz jakieś 3 wymazy, mi. in. chlamidie. Mój mąż miał badanie nasienia.
 
Myślę, ze jesli ma pcos to hormony miała juz badane.. penie dostanie jakieś gonadotripiny, będzie monitoring, pozniej coś na pekniecie i IUI, a przed moze jeszcze badanie nasienia żeby stwierdzić czy ze strony M nie ma problemów
 
Dziewczynki jestem po rozmowie z szefem. Zareagował rewelacyjnie. Powiedział, że się spodziewał, ale myślał, że do końca roku popracuję. Powiedział, że zaakceptuje każdą moją propozycję. Nie chce nikogo zatrudniać na moje miejsce. Będę coś tam robiła w domu, w razie potrzeby wpadała na chwilę do firmy, ale tylko jeśli tego chcę. Jak już nie będę na chodzie, to skorzysta z pomocy z zewnątrz ;-) powiedziałam, że pojawię się we wtorek ze zwolnieniem :-D nie mogę powiedzieć, że czeka mnie błogie lenistwo, ale tego nie chcę. nie muszę już wstawać o 6.00 i przesiadywać w biurze, a kontakt z zawodem w takim zakresie jest dla mnie bardzo korzystny :-)
 
Sunshine14 to już jest super znak to plamienie może to plamienie implantacyjne zgadzało by się :):):):) trzymam &&&&&& bardzo mocno :) u mnie nic lekkie kłucie jajnika i tylko chwilowe pozatym nic żadnego plaminia, a luteiny nie biorę bo dr po IUI powiedziała że nie musze :(
 
reklama
gnagna a tak sie bałaś, fajnie że szef tak to przyjął, tylko pozazdrościć.
dziewczyny ja jak mi się udało zaciążyć to nie miałam kompletnie żadnych objawów także naprawdę szkoda się doszukiwać na siłe, co ma być to będzie ale życzę Wam oczywiście dwóch kreseczek na testach bądź wysokaśnej bety, każda z Was zasługuje na to szczęście jakim jest bycie mamą. Powodzenia!
Mi już troszkę ciężko, męczę się szybciej niż zwykle ale poza tym jest normalnie jakbym w ciąży nie była, tylko ta odstająca piłka na brzuchu i coraz mocniejsze kopniaki, ma siłe maleństwo aż M zdziwiony:baffled:
 
Do góry