reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    293
Jeny79 typowe objawy to właśnie bolesne @ i współżycia, ja nie mam tego
Koszt naszego ivf to 12500 zł plus dojazdy a to 240 km w obie strony, jeździ się co 2-3 dzień:zawstydzona/y: Dla mnie tez to duży koszt, ale na IUI w swoim przypadku nie liczę, bo zbyt wiele problemów u nas są a dodatkowo niskie AMH które skraca czas płodności. Rok czasu odkładałam na ten cel ale jak nie mam innego wyjścia to zrobi się wszytsko:-)

strasznie to wszystko niesprawiedliwe... tyle pieniędzy.. cały dzien dzis zastanawiam sie nad tym co z ludzmi którzy nie mogą sobie na to pozwolić.. moje zwykłe wizyty kontrolne przez ostatnie 3 miesiące gdy miałam monitoring, plus tabletki, plus dozjady mnie zrujnowały, teraz IUI to juz wielki wstrząs dla portfela, jak to jest że jedna kobieta zachodzi w ciązę przez wpadke i wszystko chodzi jak trzeba a my pomimo badan, monitoringów, chuchania i dmuchania nie mozemy.. dzis mam naprawde kiepski dzień:-:)-(
powidzenia ! mam nadzieje ze jesteś juz na końcówce i niedługo będziesz mogła cieszyć sie ciążą i zapomniec o tym całym szaleństwie...
 
reklama
agusiaks dziękuję że miłe przyjęcie.. napisz prosze tak w skrócie swoją historię,bo tylko widzę ze za trzecim razie Cie sie udało:-) co Ci było wcześniej ? długo sie starałaś ?
 
Hej :) muszę się pochwalić :) Jestem po pierwszym zastrzyku Gonalem :) W piątek 14.09 planowana jest moja pierwsza IUI. Po pólrocznej walce z torbielami i przeciwskazaniami do stymulacji to cudowne uczucie :)
 
Hej :) muszę się pochwalić :) Jestem po pierwszym zastrzyku Gonalem :) W piątek 14.09 planowana jest moja pierwsza IUI. Po pólrocznej walce z torbielami i przeciwskazaniami do stymulacji to cudowne uczucie :)

:happy:trzymam kciuki, wiem co czujesz bo sama walczyłam 7 miesięcy z torbielą, zakończyło sie lapaorskopią i teraz walcze od 3 miesięcy póki co sama ale też chce we wrześniu podejsc do iui, trzymaj sie i powidzenia !!!:-)
 
karusa28a napisz jeszcze dlaczego ten gonal bierzesz ? bo własnie sprawdziłam co to i przeczytałam ze to kosztuje 1200zł:szok: ????
 
Witam nowe dziewczyny - Jeny i Karusia. Miło będzie razem spędzac czas na forum w oczekiwaniu na dzieciątko:-)Jeny, gonal to lekw celu wywołania jajeczkowania i dojrzewania pęcherzyków. Ja brałam go niedawno przy przygotowaniach do in vitro. Jest faktycznie drogi, ale cena uzależniona jest od dawki. Nie wiedziałam, że stosowany jest również przy IUI. Ja przy moich nieudanych IUI brałam clo i femarę.

Agusiaks to takie emocjonujące - rozwijająca się ciąża, rosnące maleństwo. Powodzonka przez te najbliższe miesiące i zdawaj nam stałą relację co i jak :-)
 
Witaj Karusia :-) i trzymam za iui &&&
Ja dziś pół dnia spędziłam na świeżym powietrzu, pięknie było, cieplutko :-)
I wiecie co, cycuchy mnie napierdzielają fest i dziś zalał mnie (dosłownie zalał) biały śluz. Mam nadzieję, ze to dobry znak.
Poocierałam sie dzis o brzuszek mojej ciężarnej kolezanki :-D Mam nadzieję, ze się zaraziłam :tak:
 
Oska, te bolące cycuchy mogą być właściwym objawem, a biały śluz też wystepuje przy pierwszych objawach ciaży:-):-D. No kochana.... :-) I jeszcze to obcieranie o brzuszek ciężarnej :-)

Ja też mam biały śluz ale nie w jakiś mega ilościach. Ale biały kolor przypuszczam jest wynikiem luteiny, którą przyjmuję dopochwowo. Im bliżej testowanka tym bardziej się stresuję. Dobrze, że ten weekend w miarę szybko upłynął. Trzymam kciuki by środa była dla nas szczęśliwa!
 
reklama
Do góry