reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
reklama
Błonka pewnie u mamy i chwali się usg:-)

Rasta
jak masz depresję to koniecznie zjedz czekoladę a od jutra rób przygotowania do wiosny (fryzer,kosmetyczka itd)
 
Mnie dopadła zimowa aura i jest mi zimnoooooooo:) Dziś byłam na usg i pęcherzyk (17 mm w 12 d.c.) dziś w 19 d.c. jest pęknięty. Czyli może po tych stymulacjach mój organizm wrócił do normy?? Zazwyczaj robiły mi się torbiele, które w okres się wchłaniały. No nic czekam na okres i oby do zabiegu.
 
Jak myślicie, czy w mojej sytuacji powinnam powiadomić pracodawcę wcześniej o planowanym zabiegu?? Jakoś mam mieszane uczucia na ten temat. Ostatnio mówili o zwolnieniach, o obniżkach pensji. Jak na razie jest cisza, nie ma żadnych cięć.
 
Ja uprzedziłam moją manager, że będę na l4 jak miałam laparo w lipcu, bo musiała znaleźć za mnie zastępstwo, bo my pracujemy pojedynczo na zmianie. Nie mówiłam jaki to zabieg, ona nie pytała.
 
reklama
Najgorsze jest to, że ja nie mam zastępstwa. Jak mnie nie ma to praca stoi, a co miesiąc 1-go muszę robić rozliczenia,sprawozdania i statystyki. Nigdy nie mogłam brać urlopu w tych okresach. Ostatnio to nawet nie wysłali mnie na urlop w terminie. Nawet po okresie rozliczeniowym 3 miesięcznym z godzin przepracowanych, to miałam 22 nadgodziny. Wiem, że będzie problem, że mogłam wziąć inny termin, bo ten się nakłada na okresy rozliczeniowe. :((((( Myślę czy nie powiedzieć, że w domu co będę mogła to będę robić. Jeszcze jest wyjście, że jest program przez który mogę się z komputerem w pracy połączyć.
 
Ostatnia edycja:
Do góry