reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    293
Błonka - dzięki, już jestem spokojniejsza ;-)
Lotinda - głowa do góry, następny rok jest Twój !
Miłego dalszego świętowania Dziewczynki :tak:
 
reklama
Nie testowałam, po ostatnim cyklu nie mam zapasów, a apteki czynne tylko dyżurne w centrum miasta. Chyba dopiero we wtorek zatestuje.
Teraz jestem przerażona, chciałabym żeby to było coś wiecej niż spoźźniona @
 
31 dzień ciszy- ostatni taki cykl zdarzył mi się w 2008 roku.
Jednak brak objawów -moża któraś z dziewczyn podpowie czego powinnam się dopatrywać. Piersi bolą jak na okres już od kilku dni i podbrzusze też nieco wzdęte, ale niczego poza tym.

Testu chmurkowego nie robię, bo nie wierze:) Znalazłam za to 1 test owulacyjny, może rano zatestuje.

Już dawno takiego stresu nie miałam.
 
Marta - objawy na tym etapie mogą być takie same jak przed @, albo może ich w ogóle nie być. Nie doszukuj się ich. Najlepiej, jeżeli masz taką możliwość, to zrób sobie jutro test z krwi. Po co się niepotrzebnie stresować. Jak jesteś w ciąży to wykaże. Trzymam kciuki.

A jak Wasze brzuszki Dziewczynki? Ja starałam się nie przejeść i prawie mi się udało :-)
 
czesc dziewczyny , tak sie zastanawiam bo jestem po in vitro czy nie lepiej w moim przypadku zrobic iui , nie wiem tylko ile potrzeba milonow plemnikow ? moze mi ktos powei :)? dzieki

marta8217- ja w listopadzie mialam nieudane icsi i tez spozbia mi sie @ mam juz 36 dzien cyklu i cisza...... nie wiem co o tym myslesc :(
 
Ostatnia edycja:
Witam się w końcu po świątecznie :-).
Joweg- a dlaczego po invitro chcesz robić IUI!?!?!?Przecież to są o wiele mniejsze szanse na powodzenie, max do 15% gdzie invitro daje 40%, a ilość plemników wim, że robili przy mniejszej, ale zakładana norma to minimum 5mln.
Ja trzymam za Was kciuki by ta spóźniająca się @ była przyczyną ciąży a nie powrotu gospodarki hormonalnej do równowagi po kuracji.
 
reklama
Marta szczęściaro rób test i się nie bój, trzymamy kciuki i czekamy na wyniki.

joweg: zawsze najpierw robi się IUI, a później dopiero in vitro. A dlaczego od razu zdecydowaliście na invitro ? Może jesteś w ciąży, może udało ci się naturalnie? Zrób test.


IUI ma skuteczność od 5 % do 15 % według mnie warto spróbować, ale nie ma co się nastawiać na pozytywny wynik. Jeśli IUI to tylko państwowo przez NFZ, tak żeby spróbować, ale nie stracić na tym kasy, ponieważ możesz wydać na zabiegi 10 000, a i tak nic z tego może nie być. Więc możesz zmarnować kasę na IUI, a mogła byś za to zrobić in vitro, które ma 40 % skuteczności. Tutaj na forum dziewczyny po nieudanych IUI zdecydowały się na invitro i teraz są w ciąży. Wszystko zależy od Ciebie, jaki masz problem, jak stoisz finansowo jeśli masz kasę rób in vitro.
 
Do góry