reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
reklama
em36046 tak ja za troche bede testowac, pamietasz chyba o mnie bo my to tak jakos razem w tym miesiacu no nie ;-)kiedy Ty bedziesz testowac? Mi mowili zebym poszla w piatek bo pozniej weekend wiec czekalabym dluzej no i tabletki by mi sie skonczyly bo poki co mam brac az do testowania.
Marta teraz juz musisz uwierzyc, beta nie klamie, rety ale Ci zazdroszcze no i oczywiscie bardzo serdecznie gratuluje!
Nareszcie nasz watek zaczyna isc w dobrym kierunku, oby wszystkie nastepne IUI i in vitro byly pozytywne u wszystkich, az mi sie humor poprawil dzieki Twojej dobrej wiadomosci Marta, super niespodzianka na nowy rok
 
Marta - super super super graaaaaaaaaaatulacje :-):-):-) Dbaj o siebie!
Lotinda - a Tobie to by się przydał porządny klaps w tyłek!!!!! Głowa do góry, będzie ok!!!
 
Dziękuję dziewczyny!

Do dziś nie sądziłam, że takie rzeczy się zadrzają, a już nawet nie śmiałam sądzić, że przytrafią się mnie!!!

Wszystkim Wam się uda!!

tyle lat wypatrywania, wyczekiwania i taka wielka niespodzianka.

Teraz pozostaje wyczekiwać pierwszej wizyty aż do 2 stycznia...
 
Ala80: tak pamiętam, ja miałam taki plan, żeby testować 1 stycznia, w tedy wypada mi @ jeśl jej wcześniej nie dostanę, gin duph. kazała mi brać 2 tygodnie, a bromergon cały czas aż zobaczę 2 kreski. Chyba nie ma co wcześniej testować:confused:

Lotinda: to in vitro uda się na pewno :-), masz 40 % szans jak w naturze. A robisz transfer jednego czy dwóch?
 
reklama
Do góry