reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    293
SonySony- Bardzo mi przykro:-:)-:)-(. Mysle,ze powinni poczekac z ta wiadomoscia do Nowego Roku,a nie teraz podczas swiat wszyscy w firmie beda sie zamartwiac .:-:)-:)-(
 
reklama
Lindi - jaki miałaś progesteron zaraz po testowanku? Ja robiłam dziś drugą betkę - 381,4 :tak: a progesteron 50,35 ng/ml. Na necie znalazłam, że jest w normie, ale dziewczyny na "kto po in vitro" miały w tym czasie ponad 200. Biorę 8 tabletek luteiny, ale biorąc pod uwagę, że one też brały to naszła mnie wątpliwość. Cieszę się oczywiście, że betka rośnie, bo to ważne. Najwyżej będę brała dłuższy okres luteinę, chociaż mam już od niej alergię :szok:
Pozdrawiam Dziewczynki. Nie objadajcie się za bardzo na świętach, aby waga wytrzymała ;-)
 
Przygotować pół miarki radości,
szczyptę pogody ducha, kwartę serdeczności,
dwanaście centymetrów uśmiechu, kilogram życzliwości,
pięć gramów dobrego humoru, miłości ze dwie garści,
odrobinę szaleństwa, 3 łyki szczęścia,
dwie łyżki wolnego czasu, garstkę otwartości
oraz cały zapas Wiary, Nadziei i Miłości.
Całość wymieszać energicznym ruchem,
2 razy zakręcić przy tym brzuchem,
długo podgrzewać w cieple domowego ogniska,
i patrzeć jak radość wśród bliskich rozbłyska.



W te Święta życzę Wam, aby każda z Was kolejne spędziła w powiększonym gronie. Wszytkiego dobrego!! Wesołych Świąt!!!​
 
kosik powiem prawdę że nie wiem. Wszystkie badania mam klinice i jak są w normie to reszta mnie nie interesuje. Nie chcę wpadać w panikę więc wiem tylko tyle że wszystko jest ok.
 
Sony no to nieciekawie kurcze-aż tyle osób chcą zwolnić-u mnie szefowe też przygnębione,bo fundusz czepił się, że nie spełniają wszystkich warunków jak należy i muszą, to poprawić do 29.12, bo inaczej nie dostaniemy kontraktu na zabiegi,a ludzie codziennie pytają kiedy zapisy-także wszędzie się dzieje
No właśnie my nie wygraliśmy konkursu na Hospitalizację Planową, chociaż warunki spełniliśmy i dodatkowo personel, ale to i tak dla NFZ było za mało. Teraz nie dostanę pieniędzy za zrobienie oferty:(
 
Cześć dziewczyny Zdrowych Świat tak w ogóle ;)

Jak tam po Wigilii? ja mam dość!! Wczoraj moje dwie koleżanki (w sumie jedna kuzynka a jedna koleżanka) chciały mi zrobić niespodziankę na Święta i oświadczyły, iż są w ciąży... Cieszę się bardzo ale jakoś zarazem mi smutno, nawet bardzo. Znowu jakiegoś doła łapie...
 
Cześć dziewczyny!

Mam pytanie czy którejś z Was po IUI w kolejnym cyklu spóźniła się @? Zastanawiam się co jest bo u mnie już dziś 30 dzień, a zawsze co 28 dni przychodzi.
 
reklama
Do góry