reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
reklama
Kochane, to i pora na mnie :tak: Dziękuję za ciepłe życzenia, a Wam życzę ciepłych, spokojnych Świąt, pełnych miłości i radości. Ale przede wszystkim życzę szybkiego spełnienia tego największego marzenia, które połączyło nas na tym forum. Życzę tego z całego serduszka. Buziaki ;-)
 
Życzę Wam spokojnych Świąt, pełnych radości i nadziei na przyszły rok.
Wszystkim tym, kóre będą testowały w Święta życzę 2 kreseczek
a pozostałym cierpliwości w oczekiwaniu na cud życia :-)



images.jpg
 
Ja mam świetne święta, właśnie nam firma oznajmiła, że zwolni 70% personelu a reszta będzie miała obniżone wypłaty do minimum. Przy czym cała firma ma 17 pracowników etatowych.
 
Sony no to faktycznie Wam złożyli życzenia w innej formie. Przykre, bo każdy będzie żył przez Święta informacją o tym co się dzieje w pracy.
 
Sony no to nieciekawie kurcze-aż tyle osób chcą zwolnić-u mnie szefowe też przygnębione,bo fundusz czepił się, że nie spełniają wszystkich warunków jak należy i muszą, to poprawić do 29.12, bo inaczej nie dostaniemy kontraktu na zabiegi,a ludzie codziennie pytają kiedy zapisy-także wszędzie się dzieje
 
reklama


Czesc Dziewczyny.

Ja rowniez skaladam wszystkim najserdeczniejsze zyczenia swiateczne.

ههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههه

Niech pod świąteczną choinką znajdzie się radość,
szczęście, życzliwość, wzajemne zrozumienie
i spełnienie marzeń w Nowym Roku.
:-)

كككككككككككككككككككككككككككككككككككككككككككككككككككككككككككككككككككككككككككككككككككككككككك
 
Do góry