reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
reklama
Bardzo dziękuję za ciepłe przyjęcie i miłe słowa.

Gratuluję wszytkim tym dziewczynom, które noszą pod sercem maleństwo(a).

A tym, którym teraz nie wyszło życzę powodzenia na dalsze starania.

A co myślicie, miałam 2 próby IUI w sporym odstępie czasu, teraz chcę zrobić kolejne 3 ciągiem, wiem, że niby już po 4 próbie szanse bardzo spadają, jednak chcę spróbować w myśl zasady "do 3 razy sztuka".

Ile faktycznie trwa przygotowanie do invitro? (w przeliczeniu na cykle??)
 
Błonka - wychodzi na to, że sama końcówka sierpnia. Liczyłam sobie tutaj
ivf-infertility.com | Calculating the due date of delivery

Marta - to zależy. Na ogół najpierw jest cykl przed na środkach antykoncepcyjnych, potem zależy, czy masz długi czy krótki protokół. Ja miałam długi, po środkach antykoncepcyjnych miałam 17 dni diphereline na wyciszenie i potem jeszcze dodatkowo przez 10 dni właściwą stymulację. Przed rozpoczęciem musisz mieć porobione badania, ale w większości są to te same co przy IUI, więc będzie potem mniej do zrobienia. Musisz mieć w porządku bakteriologię.
 
Witam Was Kochane
Nie bylo mnie od środy a tu widze kosik zaciazyla, bardzo ale to bardzo sie ciesze z Twojego szczescia a lilonka kurcze nie wiem co Ci napisac, domyslam sie jak sie czujesz, gdzie sie podziala magia tych swiąt, nadzieja, radosc, tak bym chciala zeby kazda mogla sie wreszcie cieszyc bąbelkiem w brzuszku. Tak czy siak widac ze in vitro narazie wygrywa z IUI. Pozdrawiam Was wszystkie i milego dnia zycze
aha oczywiscie witam rowniez na forum nowa kolezanke Marte8217
 
Witam się raniutko :-).
Kosik- gratulacje!!!!!!!Ależ masz prezent na święta :-).
Marta- naczytałam się :-), wiesz też miałam taki etap, miałam wrażenie, że wszystko idzie mi pod górkę, teraz fakt choć na święta za bardzo nie mam ochoty to jednak radzę sobie lepiej, tymbardziej, że mamy tu przykłady, że się udaje :-). A każda z nas, która się stara to swoje przeszła także głowa do góry nie jesteś sama i jak masz jakiś problem, pytanko lub doła to znajdziesz tu na forum kogoś pomocnego za każdym razem.
Lindi- jak gardziołko?!?!?Mnie zawsze tantumverde w sprayu pomaga, a ostatnio (jeżeli jesteś w PL) hascosept- polski zamiennik tamtego.
 
Marta długość protokołu ustala lekarz. Ja byłam na krótkim protokole ( trwał 12 dni) a potem pobranie (punkcja) pęcherzyków a po 5 dniach transfer ( przeniesienie pęcherzyków do macicy).
 
Dziewuszki doradźcie proszę - małż mój chce jeszcze raz spróbować iui - wyszłoby, że na początku lutego. Ja jestem zmęczona już lekami i ciągłą nadzieją, ale z drugiej strony może to jakaś szansa. Czort wie.

Właśnie wróciłam od fryzjera - nic tak nie poprawia nastroju jak nowy świąteczny image:-)

Lindi woda z solą jest najlepsza - chociaż w smaku obrzydliwa. Od dziecka to praktykuje, żadne tantum werde ani inne tabletki tak szybko nie pomagają.
 
reklama
Do góry