reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    293
Magdusia-dasz radę , nawet nie będziesz wiedziała kiedy i będzie po wszystkim. Nie martw się jak Cię będą bolały trochę jajniki ale w dniu punkcji jest to normalne.

Anka - a robiłaś już test?
 
reklama
Magdusia- &&&&za sobotę trzymam moooocnooo!!!!No to chyba byłaś baaardzo grzeczna, że taki prezent na święta :-).
Ala- jeżeli chodzi o zastrzyk to lekarz pewnie dobrze Ci poradził, bo zależy to również od tego jak rosną Ci pęcherzyki, ja miałam zastrzyk raz 40h przed i IUI na świeżo pękniętych pęcherzykach także nie gdybaj zbyt wiele nad tym, trzymam kciuki.
 
Sylha ze stresu , to dokładnie nie pamiętam, bo dyktował wymiary , a połozna wpisywala w karte, ale tak 10 to jest tylko teraz ile z nich się bedzie nadawać, to się okaże -ja bym chciała dwa zarodki
 
Magdusia - trzymam mocno kciukasy za punkcje, a jeszcze mocniej za transfer. Jestes dzielna dziewczyna i w Nowy Rok wejdziecie juz we dwoje. Bo jak dobrze licze to transfer powinien byc 22.12 ( 5 doba po punkcji - albo 21), a testowanko 30 albo 31.
 
Ja dzisiaj byłam na wizycie i jestem dumna z siebie moje pęcherzyki jak na mnie to są ogromne :D, na 12 dc : są dwa w dwóch jajnikach 17,5 i 16 (chyba dobrze zerknęłam). Jak na mnie to wyczyn nie z tej ziemi, ale nadal są za małe dostałam więc jeszcze zastrzyk na wzrost me.... coś tam, nie pamiętam nazwy, mam wziąć dzisiaj o 16:00, żeby za bardzo nie urosły i nie pękły. Wizyta jutro o 13:20 i kolejna wizyta o 19, będziemy obserwować. Mam tendencje do wczesnego pękania, więc dlatego ta obserwacja. Bolą mnie jajniki mam nadzieję, że to nie na pęknięcie. Czuję się jak kobieta w ciąży która nie chce za wcześnie urodzić :D. Żeby za wcześnie nie pękły , Żeby za wcześnie nie pękły, Żeby za wcześnie nie pękły moja mantra na dzisiaj.


IUI w sobotę, trzymajcie kciuki, albo jak coś pójdzie nie tak to jutro.

Anka: witaj :D, i trzymam kciuki, żeby były dwie duże krechy:biggrin2:


Ala80: Jak dla mnie to za wcześnie, może zadzwoń do lekarza i powiedz, że masz wątpliwości.
Ja dzisiaj robię zastrzyk sama już się nauczyłam, podskórny oczywiście :D, mi pękają z tego co wynika po USG to 15 dc, (14dc miałam robione USG rano i jeszcze był) ale to chyba zależy bardziej od rozmiaru pęcherzyka, podobno przy 24 mm, ale to zależy od kobiety, u mnie na pewno wcześniej to się dzieje nie dorasta do tych rozmiarów, czyli pękają 14 dc wieczorem, ale 15 dc. Na razie IUI mam zaplanowane na sobotę 14dc.
Miesiąc temu 14 dc. jeszcze nie były pęknięte, a pęcherzyk po dwóch zastrzykach wspomagających miał 17,5 mm. Wzięłam kolejny zastrzyk, więc mógł urosnąć do 18,5 mm i w tedy chyba pękł 15 dc. Ale w tedy stymulacja była pokręcona, nie chciały pęchole rosnąć.

Magdusia31: trzymam &&&&&&&&&&&&&&&& i udanego transferu
 
Magdusia 3mam mocno kciuki, bądź dzielna
anka czekam na dobre wiesci od Ciebie
lilonka ogladnelam ten filmik ale ja to jednak sama sie do tego nie nadaje, za bardzo boje sie zastrzykow i nie moge patrzec na strzykawki z igla wiec przyjdzie do mnie pielegniarka o 18 i ona zrobi, ale wydygana jestem niezle przed tym zastrzykiem, kazda z Was mowi ze to nic takiego ale kazdy boi sie innych rzeczy, ja najbardziej tego i pajakow
em36406 ja tez dzis mam zastrzyk i mi tez IUI wypada w sobote wiec bedziemy mialy razem w ten sam dzien wiec i czekac bedziemy razem na wynik mam nadzieje pozytywny. Oby zlecialo w miare szybko do soboty.
Tak poza tym dziekuje wszystkim za dodawanie otuchy i mam nadzieje za trzymanie kciukow zeby sie udalo, ja zawsze kazdej z Was kibicuje bardzo mocno.
 
Witajcie
Ratujcie, nie wiem co robić. Jutro idę z rana na betę - to dokładnie będzie 14 dzień po IUI a 12 w którym biorę duphaston - w tym dniu mam zrobić betę wg mojej lekarki.No i pojawił mi się dylemat.Lecieć dziś do apteki po test czy czekać do jutra na wyniki bety??RATUJCIE .Co byście zrobiły na moim miejscu?:baffled:
 
reklama
Ja bym nie wytrzymała:) ale wiesz, testy z moczu to i tak wychodza dopiero po terminie spodziewanej miesiączki. Idz jutro na betę, będzie wszystko dobrze:)
 
Ostatnia edycja:
Do góry