reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
Teraz to po was (Lindi77 i Błonka) poleci jak z górki, sporo dziewczyn do in vitro podchodzi a tu jak wiecie większe szanse. Magdusia jak ja ci zazdroszczę wolnego.
Mnie piersi to bolą już od okresu, chyba te hormony tak na mnie działają.

no oby, ja wciaz czekam na Was :)

a wczoraj sie przestraszylam przeokropnie!!!... ustapilam miejsca w autobusie kobitce kolo 60... i autobus tak stanal deba... ze ledwo sie rurki utrzymalam... i mysle ty glupia babo trzeba bylo siedziec? a jak bym upadla na srodek autobusu? brrr niebezpieczenstwa czychaja wszedzie!!
 
reklama
Dlatego wszędzie jeżdżę samochodem. Autobusem się już najeździłam, a śmiesznych sytuacji miałam....oooo:) Błonka ty chyba będziesz wiedzieć jak to kobity w środę na targ do Będzina jadą, ja wtedy jeszcze do szkoły, to były dopiero jaja i wojna o miejsce:)))))))))))))))) Pewnie nadal tak jest.
Błonka teraz to miejsce dla matki z dzieckiem zajmuj;)
 
sony w sobote jak wyjezdzam z domu autem to po poludniu!! bo rano nie da rady, jeszcze jak cieplo jest to sie roooi od ludzi!! chyba ze od strony grodzca zjezdzam na szybkiego ruchu trase czestochowska... to w tedy spoko ;p
w srode jest lepiej.
a autobusem jezdze jak maz zabiera auto bo jedzie do pracy np.
 
A ja z kolei mam cały wachlarz objawów ciążowych:-) chociaż to dopiero 6 dni po iui. Śmieję się z tego, że mój organizm wariuje, ale w głębi duszy mam nadzieję, że może w końcu ta beta przedświąteczna będzie wysoka.

Ha ha , no mi też się tak zdawało, piersi bolą mnie non stop ale mówię sobie, że to z duphastonu a dziś dół brzucha - ale boję się , że to na @.Cóż będzie co ma być.Właśnie łyknę ostatnią tabulkę przed jutrzejszym porannym badaniem.Dam Wam znać wieczorkiem co wyszło.Cieszę się że wiecej Was tu dziewczyn w grudniu będzie też testować.Trzymam mocno kciuki za Was ( także za siebie ;))
 
Ja mam dziwne zachcianki slodko-kwaśne, mdli mnie od czasu do czasu, kuje mnie z lewej strony brzucha i sutki bolą i w ogóle wszystko co tylko może być. Ostatnim razem odrzuci.lo mnie od kawy i prawie cały czas spalam. śmieję się z tego. Ale iskierka tli się.

Anka mocne &&&& za jutrzejszą betę. Daj szybko znać co i jak
 
Życzę Ci żeby się udało. Zazdroszczę ci, bo jakoś uwielbiam ten strach przed testowaniem:) Psycholka ze mnie, ale ten strach połączony z nadzieją dodaje mi sił.
 
reklama
W nocy dostałam @.Więc niestety przeczucia moje się sprawdziły.Nic z tego......swoją drogą dziwię się że dostałam @jeszcze przed odstawieniem duphastonu.Czy to jest OK. Czy mam myśleć że coś nie tak? :(
 
Do góry