reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    293
Lindi77- czytalam rodzinie Twoje posty- dowcipy, ktore napisalas na forum. Bardzo sie usmiali :-D:-D:-D:-D:-D:-D Dzieki !!!! :-)

Atyde85- WOW !!!!! :tak::shocked2::shocked2: BRAWO !!! Bardzo ladna firanka !!!! Ta kokarda i wstazka znakomicie pasuja :-):-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
echhh- takie rzeczy to tylko w Ameryce- nie wiem od czego to zależy, chyba też od ilości nasienia. Mi gin tłumaczyła, że nawet normalna zdrowa para ma 40% szans na zajście i niektórym też dopiero po roku starań się udaje;.....
No my w małym pokoju też mamy niezłe składowisko wszystkiego, ale przy jednym remoncie chcemy wymienić sufit- stary- boazeria na płyty gipsowe- i z małym pokojem to tyle- więcej będzie robione jak przyjdzie taka potrzeba
 
sylha.. faktycznie.. po IUI niikt nie zaskoczyl juz daawno... ja mialam 2 i do pa a udalo sie od tak poprostu... nie rozumiem do tej pory...

a ja czekam na bete z zalecienia ginki... Boze prosze niech rosnie pieknie i niech dzidzia sie rozwija!
 
40 % nic dziwnego, że Polaków jest coraz mniej :biggrin2:.

Ja jestem po generalnym remoncie, wszystko wymieniliśmy, nawet elektrykę i tynki :biggrin2:. Jeszcze nie mamy drobiazgów żyrandoli, umywalki i kilka pierdółek. Na razie w pokoju dziecięcym jest tzw. biuro. Nie wiem gdzie to przeniesiemy, przydałby się jeszcze jeden pokój. Chyba zrezygnujemy z sypialni i tak wszystko wyniesiemy.

Błonka: czekamy z tobą, 19 już niedługo zleci bardzo szybko.
 
Dzwoniłam dzisiaj żeby się umówić na po świętach- położne to już mnie po nazwisku dobrze kojarzą- chyba jestem już zbyt częstym gościem tam!!!!!!Może dostanę poświąteczną zniżkę :-).
Błonka- jak beta?!?!?!?Pewnie pięknie urosła:tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak:
 
em36406 ja juz po wizycie no i jest u mnie tak, mam teraz 8 dzien cyklu, na lewym jeden pecherzyk 16mm na prawym dwa 14 i 16mm ale endo... cos tam mam male i dostalam tabletki Estrofem ktore mam brac az do zabiegu. W srode znowu mam wizyte i w zaleznosci od tego jak pecherzyki urosna IUI ma byc albo w piatek albo w sobote takze juz zoraz blizej celu. Podchodze pierwszy raz dlatego ciekawa jestem czy te pecherzyki sa wedlug was male czy w sam raz bo chyba rewelacji to nie ma. Lekarz mowil ze ten 14 tez jest calkiem dobry.
A co do waszej rozmowy o amerykanach itd. to na TLC leci program Porodowka i tam w jednym odcinku zjawily sie dwie lesbijki i jedna z nich zaplodnila sie poprzez inseminacje. Jedna byla biala a druga murzynka. Zamowily do domu sperme z banku dawcow (od bialego kolesia) i same przeprowadzily zabieg ale w ciagu 12 czy 24 godzin pojechaly do lekarza i on podal im nasienie czarnego goscia i zaszla w ciaze z blizniakami i urodzilo sie jedno biale a drugie czarne:-)
 
beta z dzis 10818 a tydzien temu byla 5252 ale moja gin mowi ze to za dlugi okres czasu by stwierdzic czy dobrze rosnie............ tzn nie jednoznacznie i mam powtorzyc bete jutro i w tedy sie dowiemy... tydzien temu bylam w ramkach dla 6 - 7 tydzien i dzis tez jestem w ramkach dla 6 - 7 tydzien a w piatek usg pokazalo 5 tydzien i 2 dzien ciazy a wg om mam 7 tydzien rowny, jutro zaczne 8
:(((
 
reklama
Do góry