reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    293
Hera- z tego Co mi mówiono to go należy odstawić.
A do mnie gin dzwonił i powiedział, że tej bakterii oczywiście już nie mam, powiedziałam mu, że jeszcze nie dostałam @ ( w nadziei, że mi przepisze antyki), ale on powiedział, Ze jak dostanę, to mam przyjść potem między 19-21dc żeby mi porobił wszystkie badania dopasował leki i ustalił protokół- ale chyba będzie krótki, jedynie co powiedział, że będzie problem między 16-23 stycznia- bo mają totalny urlop. No tak jak nie urok to sraczka!!!!!Zawsze musi coś pod górkę.
Lindi- ty jak dobrze pamiętam byłaś na krótkim, opisz proszę pokrótce jak on leci, ile trwa...
No to pomikołajowaliśmy, teraz siusiu, paciorek i nyny :-)
 
reklama
Już wiem na co jest Bromergon, na wszystko.... Na laktację nawet .. Mi przepisała na zmniejszenie prolaktyny, ale mam w normie, chyba taki był robiłam przecież badania.

Jakoś clo na mnie nie działa tak jak powinien, może zmniejszenie prolaktyny pomorze i pęcherzyki będą rosły, nie wiem czy to mam sens. Teraz się zastanawiam dlaczego nie przepisała mi innego leku zamiast clo. ? A ja się nawet nie zapytałam.

Hera: musisz się zapytać lekarza, mi gin powiedziała, że jak dostanę miesiączki to mam odstawić duphaston
 
Ostatnia edycja:
Sylha krótki protokół jak sama nazwa mówi jest krótki.U mnie trwał 11 dni. Zaczełam od 2 dnia @. Od 2 do 12 dnia cyklu brałam zastrzyki Fostimon najpierw 150 a potem dawka zwiększana a potem dodatkowo od 8dc.do 12dc Cetrotide.Wszystko w brzuch.W 12 dc dodatkowo w pupę PREGNYL 5000 a w 14 dc miałam punkcję. Pod narkozą pobrali mi pęcherzyki ( 2 miałam bo te leki na mnie nie działały )Potem mnie bolały jajniki przez cały dzień.Ale trzeba dużo pić i jeść produktó białkowych żeby nie wyszedł efekt hiperstymulacji. Pęcherzyki zostały zapłodnione metodą ICSI. Jeden dzielił sie pięknie a drugi trochę gorzej. W klinice gdzie miałam to robione trzymają je do stadium bastocysty dlatego że dosyć często w 3 dobie pecherzyki przestają się dzielić i obumierają. W piątej dobie miałam fotki blastka -niestety drugi pęcherzyk nie dzielił się prawidłowo. Więc zrobili mi tranfer 1 blastusia. Transfer nic nie boli. A potem po 7 dniach zrobiłm test.
 
Ostatnia edycja:
Dzięki Lindi za info, ja już i przeleciałam internet i tak jak to liczyłam to o invitro mogę dopiero w lutym pomyśleć:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:, bo nawet jak mi @ się przesunie, żeby invitro wylazło po 23stycznia, to wcześniej mnie nie będzie miał kto kontrolować, bo oni wszyscy lecą do Kanady na jakieś sympozjum ze zaznajomioną kliniką (jak się dzisiaj dowiedziałam)
A z tym dzieleniem to znajoma mi mówiła, że przy 3 invitro, już chcieli z kliniki dzwonić, że nie mają poco przyjeżdżać, bo się przestał dzielić, ale jakoś go zostawili na noc, rano przychodzą a ten znowu się dzieli :-)
 
Mój jeden się dzielił super ale drugi nie. POtem ogladałam je pod mikroskopem i dostaląm fotkę blastka któego transferowali.
 
Lotinda jasne że Ci starczy.Ja miałam 2 -dwie się zapłodniły ale tylko jedna się dzieliła praawidłowo.I ta jedna ma już serduszko:-) Już wiesz do jakiego stdium będą je trzymać?
 
reklama
Do góry