reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
Będę pamiętać o zdrowym odżywianiu ;)

Sylha ja mam hiperstymulację bo byłam stymulowana do in vitro i tak się czasem zdarza, przecież ja zawsze muszę mieć pod górkę. Jestem zła bo czuję się tak jakbym utkwiła w jednym punkcie
 
reklama
em36406 fajnie ze juz jestes po wizycie, ja dopiero jutro jade i zobaczymy jakie leki mi przepisze. Ale ten o ktory pytasz czyli Bromergon to niestety nie znam ale moze inne dziewczyny braly. Maja wieksze doswiadczenia z lekami i ogolnie probowaly juz sil z inseminacjami a teraz wiekszosc zdecydowala sie na in vitro, kurcze zeby to bylo tansze to moze i ja bym poszla ale poki co nie mialam jeszcze nawet pierwszej proby IUI i lekarz o in vitro nawet nie wspominal wiec zobaczymy jak to bedzie w moim przypadku. Sluchajcie a czy kazda z Was bierze sobie tak na zapas kwas foliowy? Bo ja przestalam brac jakies pol roku temu kiedy po badaniach meza byly dwa miesiace takiej bezczynnosci i nie wiedzialam czy wogole bedziemy sie starac o dziecko, wiec pytanie do Was czy brac ten kwas foliowy bo mam w domku?? Z gory dzieki za odpowiedz, odezwe sie jutro, stresuje sie wizyta ale tez nie moge sie doczekac:crazy:
 
Błonka piękna betka jak dla mnie, ale niestety niewiem ile powinna na dzień przyrastać prawidłowo-poszperaj w necie
Hera szkoda, że mantra nie podziałala:-(
Em36406 fajnie, że po wizycie juz jesteś
Ala80 wyczytałam w necie, że ten lek jest stosowany np. wprzypadku nadmiernego wydzielania prolaktyny
A co do foliku, to bierz cały czas-jeśli kobieta planuje ciąże , to powinna go brać na 3 m-ce przed-a w naszym przypadku do końca nie da sie zaplanować więc ja biorę go już 3 lata-mało jest go w pokarmach, nie jest drogi, a wpływa na właściwy rozwój cewy nerwowej u dzidzi więc WARTO:tak:
 
Hej dziękuję wszystkim za słowa otuchy. Do in vitro nie podchodzę, nie wiem nawet czy do IUI będzie mi się teraz chciało. Wczoraj był koszmarny dzień, dziś troszkę lepiej. Zobaczymy czy będzie 3 IUI, sama nie wiem. Wczoraj odstawiłam Luteinę i czekam. Nic nie zapowiada@. Trzymam za was kochane kciuki i do boju. Ja łykam cały czas witaminki z kwasem foliowym.
 
Dokładnie, kwasu foliowego jest w małej ilości produktów więc można brać 1 tab dziennie. Przyszłym tatusiom też nie zaszkodzi łykanie kwasiku, a tylko polepszy ich morfologię.

Lindii, jestem na utalentowanych bo ja lubię coś tworzyć.
 
reklama
dziewczeta HELP!!
Jestem na duphastonie z powodu niedomogi lutealnej. Biore od 16-25 DC. Dziś jest 22DC (8 dzień brania dupka z 10)dzień a ja już dostałam krwawienia. Czy odstawić dupka czy wziąć jeszcze te 2 ostatnie dni??:confused:
W zeszłym cyklu plamiłam na dupku od 22DC do 26DC. nie wiem co robić :sad:
 
Do góry