reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    293
Atyde boskie te jajka :D też tak chce :-)
Byłam dziś na kolejnym podglądanku - z siedmiu jajków urosły tylko 2 - albo aż 2. W piątek IUI. Czyli zgodnie z planem :-) Najlepsze jest jednak to, że gin stwierdził, że gdyby urosły wszystkie, to zrobiliby mi punkcje i invitro. tak ni z gruszki ni z pietruszki - bez protokołów i kompletu badań. Trochę się przeraziłam. Przecież invitro to nie takie hop-siup, no i raczej za kosztowne, żeby tak sobie robić.
 
reklama
Lindi- dobre, to taki Mikołaj jak wczoraj mój :-), tylko ten mój to raczej dzidzi nie przyniesie.
Lotinda- i co ile chcesz mieć dzieciaczków?!?!?
Lilonka- fajnie, że tak dobrze Ci poszło, a gin pewnie żartował, bo ja zawsze też miałam 5-7 pęcholi i ostało się 2.
 
Myślisz?? Chyba moje poczucie humoru jednak szwankuje:-)
Jeszcze tylko żeby plemniczki były dobre w piątek i duuużo ich.
Po samym Clo też miała 2 dominujące i jakieś maleństwa. A w poniedziałek było 7 po 11-12 mm, ale tylko 2 urosły i mają 17-18mm.
 
Ostatnia edycja:
Ja narazie wiem tylko tyle, że chce transferu dwóch zarodków. Jak narazie nie mysle o niczym, tylko chce zeby juz przyszła @ a nawet nie wiem ktory dzis dzien cyklu bo ostatnio plamiłam przez 30 dni i nie wiem kiedy tak naprawdę miałam okres więc czekam, no i ta hiperstymulajca ;/


Zazdroszczę tym co już słyszały bicie serducha swojego dzidziusia ale jeszcze trochę i wszystkie tego doświadczymy ;)
 
Witajcie
Ja juz po wizycie no i wszystko jest okej:tak: w poniedzialek kolejne USG i lekarz mowil ze IUI tak kolo srody czwartku ale moze i na piatek sie przesunie zalezy jak mi pecherzyki beda rosly. Nawet nie wiecie jak sie ciesze ze wreszcie ruszylo do przodu.
em36406 Ty juz masz wyznaczona dokladna date IUI?
lilonka powodzenia niech pecherzyki rosna jak oszalale;-)
aha od jutra zaczynam brac kwas foliowy, faktycznie moglam go przeciez brac caly czas ale to nic, teraz juz bede brac non stop tak jak i Wy.
Wszystkim zycze szczescia w starankach.. ale jestem jakas taka szczesliwa
 
Ostatnia edycja:
Lindi- aż się popłakałam ze śmiechu!!!Skąd ty te kawały bierzesz?!?!?

Lotinda- echh, czekaj, bo teraz całkiem zgłupiałam, masz 4 maluchy i czekasz na @, a te co na zimowisku?!?!?Chyba nie jestem w temacie:baffled::baffled::baffled::baffled::baffled::baffled:
 
reklama
Tak na zimowisku;) bo mam tą hiperstymulację i nie mogę mieć teraz transferu musze czekać aż jajniki dojdą "do siebie" i mam nadzieję,że będzie to w następnym cyklu
 
Do góry