reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    293
reklama
Świetny piesio!!!!!Ja przed chwilą zrobiłam M i naszemu kotu zdjęcie jak chrapią na kanapie (to w/g mojego M oglądanie TV :-) ), ale nie chciało mi się przegrać za to mam kota śpiącego samemu: m.jpgIMG_2258.jpg
 
Kot jest świetny, zwłaszcza jak śpi na plecach, hi,hi. Mój M też tak ogląda telewizor, ale on chodzi do pracy na 6 czasem 5 rano więc mu się nie dziwię. Ja idę na 9 doroboty więc jeszcze tu buszuję, hi,hi.
 
Ale: tak razem :) , ja muszę się szykować na dużą ilości leków :( bo mi ostatnio nie chciały rosnąć, ale teraz zobaczymy. Trzeba przyjąć inną strategię.


Sony : trzymam &&&&&&&&&&&&,


Kot świetny
 
Witam się raniutko :-)
Mi w moich wynikach do in vitro wyszło, że mam hemoglobinę trochę poniżej normy, ale powiedział, że to nie problem.
Aha- ja znowu myśliwego dostałam: pisałam Wam już kiedyś, że praktycznie nie mam śluzu płodnego, poprzedni gin powiedział, że to nic takiego, ten jak mi się raz przypomniało to powiedział, że nie jest źle, ale nie jest dobrze. Teraz z tych moich badań wyszło, że ten HPV mam na razie we śluzie, ciekawe czy może mieć wpływ na mój śluz płodny i wiecie co problem z tym sluzem to mi się zaczął w zeszłym roku we wrześniu- czyli po pobraniu wymazu do cytologii przez poprzedniego ginia- ciekawe- muszę dopytać we wtorek mojego ginia. Zawsze miałam ten typowy śluz...
Gizas- będzie dobrze. Ja choć siedzę na bezrobotnym (trochę teraz zaczynam myśleć o robocie) to jestem na luzie i jakoś tak czuję, że zaczyna nam się układać.
 
testowalam dzisiaj i wyszla druga kreska blada takze ide zaraz na beta ale poprzednio tez mialam taka i dostalam @ ;/ tzn jest ciut ciemnieszka od ostatniej.nie trzeba sie pod swiatlo rzygladac tylko ja widac...
ale czuje, ze beta mi nie wyjdzie:(
bede dopiero na forum wieczorem albo jutro wieczorem dopiero takze potrzymam was w niepewnosci:) bo daje kompa do naprawy
 
reklama
Do góry