reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    293
em36406 jesli wszystko ze mna bedzie ok to bede podchodzila do IUI ze stymulacja, napewno Femara ale mowil ze cos jeszcze doda wiec nic narazie nie pisze bo nie wiem co to bedzie, oby lekow nie bylo za duzo bo za tanie nie sa.. wiec wychodzi na to ze bedziemy w podobnym czasie probowac szczescia, fajnie :-) pozdrawiam
 
reklama
Sony mi wyszło że 12 dni po IUI jakbym miała ją robioną. Dzień punkcji liczę jako IUI a to był 4.11 a test robiłam 16.11.
 
Sony zrób sikacz jutro plisssss
Ja się zastanawiam czemu po 10 dniach od owulacji, kiedy bralam luteine lekarz przed jej odstawieniem kazał robic test ciążowy- pytając czy nie za wcześnie powiedział że nie :tak: sikaj z rana :-D
 
reklama
Do góry