reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    293
reklama
Moze tak być , bo ja miałam napisane na informacji od lekarza że jak nic nie wyjdzie to poczekac 2 dni i zrobic kolejny. Nie rób w piątek, bo w piątek zły początek. Poczekaj do soboty.
 
A pieron wie, raz mam co 29 dni a raz co 32 i czasem 33 się zdarza. Dwa dni po IUI pęcherzyki już były pęknięte więc lekarz mi powiedział że za 14 dni mam zrobić test, to by wskazywało, że dopiero w poniedziałek bym testowała. Na betę jakoś nie chce iść, żeby potem nie myśleć czy czasem nie jest za niska. Trzeba jednak poczekać.
Spadam bo Hause leci. Buziaki.
 
ja mam co 30, wiesz co nie idź na betę spokojnie poczekaj. A bolą Cię piersi, masz wrażenie że jest macica rozpulchniona. ja jak spraawdzałam przed @ to wzgórek łonowy miałam taki twardy a teraz był jak taka rozgotowana kluska.
 
sony ostatnia @ mialam 1.11, a IUI mialam 17.11, a od 19.11 mialam brac
lutke i dupka przez 14 dni czyli do tej soboty, ale jutro jest 15dpo takze zrobie
sikanca
Lindi tez bym chciala zobaczyc dwie kreski
aha i nawet jak jutro bedzie jedna kreska to i tak ide na bete, a co tam:)
 
Qrcze, ja to z tym testowaniem to ostatnio miałam luz, dzisiaj nawet nie wiedziałam jaki mam dzien cyklu:baffled::baffled::baffled::baffled::baffled:, co wcześniej miałam wyliczone tak, że jakby mnie kto zbudził o 3 w nocy to bym bez problemu odpowiedziała.
Sony- trzymam &&&&&&&&&&&&& za 2 krechy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
No a ja miałam wymaz ponownie robiony we wtorek będzie wynik, bo miałam uroplazmę?!?czy jakoś tak, no a co do szczepionki, to rzeczywiście Lindi miałaś rację w sumie pół roku i powiedział, że na ten wirus na razie mam tylko we śluzie to szczepienie odłożymy i zajmiemy się invitro, po porodzie wrócimy do tematu. Na razie czekam na wynik z wymazu a jako, że mam na dniach dostać@ (nawet już w kalendarzyku nie zapisuję), to i tak nie zaczniemy od tego tylko następnego cyklu, czyli jeszcze szaleństwo na sylwestra pełną parą, bo potem to mogę zapomnieć :-)
 
reklama
Cześć, żyję ale marne to życie. Jeszcze w poniedziałek straciłam przedni zderzak, bo chłopu się tak spieszyło, że nie ustąpił mi pierwszeństwa. A mój M miał 8.10 stłuczkę.Krzyż mnie boli po mojej laparo. Na początku stycznia idę na rehabilitację i do neurologa więc narazie starania zawieszone. Idziemy na sylwestra porządnie się wybawić, bo mam nadzieję, że w przyszłym roku już nie pójdziemy.

Lindii, Błonka, Trzymam za Was kciuki i gratuluję. Fajnie, bo optymistycznie robi się na naszym watku.
 
Do góry