reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
Hej dziewczyny!! Natus ja też miałam torbiele na jajniku i lekarz mi zapisał diclofenak i mówił że powinny zniknąć i miał rację.
powodzenia!
 
reklama
daje znac ze jestem "po"

humor nie najlepiej dzis mialam insemke przeprowadzana przez zupelnie innego doktora niz ten co mnie prowadzi
sympatyczny... usiadl wszystko wytlumaczyl i przede wszystkim porownal wyniki przy pierwszej iui a teraz,
i jakby w morde strzelil jak zobaczylam roznice
na pierwszej procent wynosil 60%
a dzis tylko 10%
na poczatku nie zalapalam o co chodzi
ale pochwili gdy lekarz powiedzial ze jesli chcemy miec dzidziusia to on widzi tylko szanse na in vitro...zrozumialam
chyba w koncu ktos mnie postawil na ziemi,do swojego lekarza nic nie mam ale on jest taki ze bardziej nasze zdanie wplywa na to co doradzi,
dobrze ze liczy sie i z tym
ale chyba lepiej jesli czasem ktos powie cos konkretnie ,kto na czym stoi i na co ma szanse.

:-(((
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Olga29 nie jest to pocieszające co usłyszałaś od lekarza, ale nie poddawaj się znam osoby co też tak ciężko im szło i tylko in vitro wchodziło już i zanim się zastanowili zaszła naturalnie. Nieraz lekarze tak mówią bo tylko na kasie im zależy a nie żeby szukać innego wyjścia co jeszcze można zrobić. Głowa do góry teraz musisz wytrzymać dwa tygodnie i mam nadzieję że będzie betka wysoka!!!!
 
mam nadzieje ze w koncu wszystko sie ulozy i bedzie dobrze
a podejscie do in vitro nasze jest ok,nie mam zadnych zachamowan
skoro tylko w ten sposob morzemy spelnic marzenie to trzeba dzialac.
Jestem wierzaca ale nie popieram decyzji i zdania kosciola:no:

wiecej to sie boje tego jak to wyglada te cale przygotowanie do inv,ale damy rade
dzis jak narazie jestem wylaczona jak to ktoras z nas wczesniej napisala czuje sie jakbym miala
...zderzenie z ciezarowka...

pozdrawiam was cieplo
 
olga29
trzymam kciuki będzie dobrze może to właśnie w tym cyklu było to Wasze 10% :-) bądz dobrej myśli bo tylko teraz to ci zostało .Pozdrawiam
 
olga przykro mi że tak usłyszałaś od ginka
nanuś przykro mi
wikulaa i sylkabecia &&&&&&&&&&&&&&&&&&& kiedy testujecie?
 
Hej!! Lopop myślę że we wtorek będzie 24dc to już będzie wiarygodny wynik. Ale już tak bardzo się nie nastawiam, zobaczymy jak nie tera to może następny cykl.
 
reklama
cześc kobietki.
wlatuje rano kiedy jeszcze maly ruch bo chce napisać ,ze odchodze...starania zakonczone-efektów brak,za duzo hormonów,moja psychika juz tego nie wytrzymuje,fizycznie tez juz jestem zmeczona tym seksem na zawolanie..mam dość biegania po ginach a najbardziej hormonów-mam 2 dzieci -mam dla kogo być zdrowa...mąż też ma stres i nasz sex jest tylko w celu prokreacji-mam dość...

serce mi peklo ma milion kawalków podejmując tą decyzje,przeryczalam i przespalam pol soboty i niedziele...ale nic na sile.

LOPOP- tak bardzo zaciskam &&&&&&&& zeby Wam sie szybko udalo!!
OLGA,ZUZU,WIKULA,SYLKABECIA,i reszta babeczek- &&&&&&&&&&&& ZA UDANĄ IUI!!
 
Do góry