reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
Ten lekarz jest przede wszystkim super człowiekiem i dzięki temu świetnym lekarzem. On przyjmuje normalnie u nas na klinikach we Wrocławiu (ale wszystkie pacjentki go uwielbiają).
Musze wam powiedzieć, że on mi dodał jakiegoś takiego optymizmu, chodzę dzisiaj cały dzień z uśmiechem na twarzy:)))
 
reklama
Ten lekarz jest przede wszystkim super człowiekiem i dzięki temu świetnym lekarzem. On przyjmuje normalnie u nas na klinikach we Wrocławiu (ale wszystkie pacjentki go uwielbiają).
Musze wam powiedzieć, że on mi dodał jakiegoś takiego optymizmu, chodzę dzisiaj cały dzień z uśmiechem na twarzy:)))
czyli się uda bo dobry ginek to także dobry psycholog:)
 
hej dziewczyny na tym forum jestem nowa ale obserwuje wasze zmagania od kilku miesięcy. Mam nadzieję że mogę do was dołączyć :). zaczne od tego że staramy się z mężem od 3 lat o dzidziusia i tym czasie udało mi się tylko raz zajść w ciąże ale nie było dane mi cieszyć się za długo bo w 8 tygodniu poroniłam :(od tego czasu minęło 1,5 roku . w zeszłym miesiącu w końcu pojechaliśmy do centrum leczenia niepłodności. Wczoraj miałam kolejną wizytę z wynikami niestety nie są rewelacyjne :( u mnie wykryli urplasme i miesiączki bezowulacyjne a u męża wyniki tuż przy dolnej granicy normy :( lekarz już wspomniał o inseminacji oczywiście po wyleczeniu uroplasmy bo to mogła byc przyczyna mojego poronienia. Mam do was pytanie bo na necie krążą rożne opinie na temat kosztów jedni piszą o ok 700 zł a inni 3000 zł i zastanawia mnie skąd taka rozbieżność ile was kosztują te zabiegi?? dzięki za odpowiedź
 
hej dziewczyny na tym forum jestem nowa ale obserwuje wasze zmagania od kilku miesięcy. Mam nadzieję że mogę do was dołączyć :). zaczne od tego że staramy się z mężem od 3 lat o dzidziusia i tym czasie udało mi się tylko raz zajść w ciąże ale nie było dane mi cieszyć się za długo bo w 8 tygodniu poroniłam :(od tego czasu minęło 1,5 roku . w zeszłym miesiącu w końcu pojechaliśmy do centrum leczenia niepłodności. Wczoraj miałam kolejną wizytę z wynikami niestety nie są rewelacyjne :( u mnie wykryli urplasme i miesiączki bezowulacyjne a u męża wyniki tuż przy dolnej granicy normy :( lekarz już wspomniał o inseminacji oczywiście po wyleczeniu uroplasmy bo to mogła byc przyczyna mojego poronienia. Mam do was pytanie bo na necie krążą rożne opinie na temat kosztów jedni piszą o ok 700 zł a inni 3000 zł i zastanawia mnie skąd taka rozbieżność ile was kosztują te zabiegi?? dzięki za odpowiedź
Witaj!
Jak mialas leczona ureoplasme? I co lekarz mowil ogolnie na temat tej bakterii? U mnie rowniez ja wykryli, ale gin jakos sie nia za bardzo nie przejal...
 
do maćku
przepisał nam Unidox solutab i tylko ja macmiror tabletki + po skończeniu floragyn. Powiedził też ze nim to nie będzie wyleczone to nie mam nawet co myśleć o ciąży bo może sie skończyć tak jak poprzednia :(a po tej kuracji ponowne badanie czy się tego pozbyliśmy.
 
witaj zuzia21 ja o kosztach za bardzo ci nie powiem bo my nie leczymy sie w Polsce.
ale dziewuchy napewno udziela Ci info.
u mnie oki po wizycie no i w sobote o 11 inseminacja!!!






 
Ostatnia edycja:
hej dziewczyny na tym forum jestem nowa ale obserwuje wasze zmagania od kilku miesięcy. Mam nadzieję że mogę do was dołączyć :). zaczne od tego że staramy się z mężem od 3 lat o dzidziusia i tym czasie udało mi się tylko raz zajść w ciąże ale nie było dane mi cieszyć się za długo bo w 8 tygodniu poroniłam :(od tego czasu minęło 1,5 roku . w zeszłym miesiącu w końcu pojechaliśmy do centrum leczenia niepłodności. Wczoraj miałam kolejną wizytę z wynikami niestety nie są rewelacyjne :( u mnie wykryli urplasme i miesiączki bezowulacyjne a u męża wyniki tuż przy dolnej granicy normy :( lekarz już wspomniał o inseminacji oczywiście po wyleczeniu uroplasmy bo to mogła byc przyczyna mojego poronienia. Mam do was pytanie bo na necie krążą rożne opinie na temat kosztów jedni piszą o ok 700 zł a inni 3000 zł i zastanawia mnie skąd taka rozbieżność ile was kosztują te zabiegi?? dzięki za odpowiedź

Koszty zależą też od tego gdzie się leczysz, aj miałam robioną inseminację w państwowym szpitalu, w prywatnych klinikach zawsze płaci się więcej, ja nie zapłaciłam za zabieg nic, ale wiem, że niektóre pacjentki za taki zabieg w tym samym szpitalu płacą chyba 400zł (ja byłam skeirowana na ten zabieg przez lekarza, a jeżeli sama się decydujesz, jakby prywatnie, to wtedy płacisz, ale to itak są mniejsze koszty niż w prywatnych klinikach, tylko trzeba znaleźć dobry szpital i mieć zaufanego lekarza).
Ja słyszałam, że koszty w prywatnych klinikach wahają się od 500 do 1000zł, tylko czasami dziewczyny płacą za monitoring a czasami nie...


witaj zuzia21 ja o kosztach za bardzo ci nie powiem bo my nie leczymy sie w Polsce.
ale dziewuchy napewno udziela Ci info.
u mnie oki po wizycie no i w sobote o 11 inseminacja!!!







&&&&&&&&&&&&&&&&&&& za sobotę!!!!!!!!!!!!!!!!
 
reklama
Hej dziewczyny!!
Olga29 powodzenia i trzymam&&&&&&&
ja się jakoś dziwnie czuję, dziś jest 20dc od kilku dni mnie kłuje w podbrzuszu, mam białe upławy, temp.37,7 nie chcę się nakręcać bo mąż miał kiepskie wyniki ale lekarz powiedział, że cuda się zdarzają i miał takie przypadki. Bardzo bym chciała, zobaczymy we wtorek zrobię bete wynik powinien być już wiarygodny, pozdrawiam!
 
Do góry