reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
reklama
Wikulaa kochana trzymam kciuki za Ciebie:tak: Tyle wymęczyłyśmy się z tą paskudną endometriozą więc musi nadejść ten dzień że nareszcie się uśmiechniemy zresztą każdej z nas tego szczerze życze!!!!!
 
witam sie.

MARZENIXX- tule do mojego 75B...bardzo mi przykro-jestem z Tobą-walczymy dalej bo moje haslo zoobowiązuje-NIE SPOCZNIEMY NIM POCZNIEMY!!! pamietaj kochana:tak:teraz kilka dni bedzie Ci smutno,ale wroci wola walki!


WIKULA-jak po wczorajszej wizycie???????????????????????bedzie IUI ??&&&&&&&&

LOPOP- cześc kochana.

pozdrawiam wszystkie babeczki:tak:
 
marznixx trzymaj sie!!!

mnie rowniez dopadal doł wpierwszych dniach ale nie mozemy sie poddawac,
droga moze byc dluga ale ja nie zawracam...
i Ty badz dobrej mysli!
mama ma racje NIE SPOCZNIEMY NIM POCZNIEMY!!!
;-)
 
Przepraszam, że dopiero teraz....
Wczoraj widziałam się z ginką późno wieczorem ( w domu byłam koło 24...) i na usg wyszło, że pęcherzyk niedawno pękł, więc stwierdziła, że idealnie:)
Dzisiaj rano miałam IUI
nie robiłam mi go moja ginka tylko jej przyjaciel (ja też go znam), strasznie fajny facet. Po zabiegu zamknąła gabinet i nas (mnie i małża) zostawił samych, więc nie krępowałam się tak bardzo:))
leżałam na tym fotelu 45minut i powiem wam, że mega niewygodna jest ta pozycja
Na koniec usłyszałam od gina, że on chciałyby za miesiąc otworzyć mi kartę ciąży, że mocno trzyma kciuki i czeka na telefon. Naprawdę miło mi się zrobiło:))

Marzenko - ...:(((

Kochane jesteście!!!!
 
reklama
Przepraszam, że dopiero teraz....
Wczoraj widziałam się z ginką późno wieczorem ( w domu byłam koło 24...) i na usg wyszło, że pęcherzyk niedawno pękł, więc stwierdziła, że idealnie:)
Dzisiaj rano miałam IUI
nie robiłam mi go moja ginka tylko jej przyjaciel (ja też go znam), strasznie fajny facet. Po zabiegu zamknąła gabinet i nas (mnie i małża) zostawił samych, więc nie krępowałam się tak bardzo:))
leżałam na tym fotelu 45minut i powiem wam, że mega niewygodna jest ta pozycja
Na koniec usłyszałam od gina, że on chciałyby za miesiąc otworzyć mi kartę ciąży, że mocno trzyma kciuki i czeka na telefon. Naprawdę miło mi się zrobiło:))

Marzenko - ...:(((

Kochane jesteście!!!!
bosze... wikula ale naprawdę starsznie fajny ten ginek kochana mam nadzieję że odczaruje ciebie ten lekarz i będzie strzał w 10tkę:)
&&&&&&&&&&&&&&&
zaciskam mocno
teraz nyśl pozytywnie i za dużo się nie stersuj:)

dobrze że lekarz taki super przyjmyje jescze gdzieś czy tylko u Ciebie??
 
Do góry