reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    293
otworzymy grupę terapeutyczna... 🤣🤣
Jestem za 😄 bo mam wrażenie że jestem dla innych jak jakiś obcy i normalni ludzie nie potrafią mnie zrozumieć. Proponuję otworzyć wątek o obawach, troskach, dzielić się postępami w rozwoju naszych pociech, dzielić się doświadczeniami. Fajne by to było 😊
 
reklama
Jestem za 😄 bo mam wrażenie że jestem dla innych jak jakiś obcy i normalni ludzie nie potrafią mnie zrozumieć. Proponuję otworzyć wątek o obawach, troskach, dzielić się postępami w rozwoju naszych pociech, dzielić się doświadczeniami. Fajne by to było 😊
Ja tez jestem za! Tłumaczenie innym tego, co dla nas tu bywa oczywiste. Ja już wczoraj szukałam psychologa, ale napisalam na forum i jakoś się dźwignęłam 🥰
 
A słuchajcie dziewczynki czy Wam też już przy końcu ciąży puchły nogi? Mnie dopiero teraz zaczęły gdzieś puchnąć od soboty a wcześniej nie . Nie ma tragedii . Ale oby to nie było jakieś zatrucie ciążowe jak już po terminie 🤔
 
A słuchajcie dziewczynki czy Wam też już przy końcu ciąży puchły nogi? Mnie dopiero teraz zaczęły gdzieś puchnąć od soboty a wcześniej nie . Nie ma tragedii . Ale oby to nie było jakieś zatrucie ciążowe jak już po terminie 🤔
Mi do końca daleko 😅 ale wielu moim koleżankom puchły nogi w ciąży tym bardziej ze zrobiło się ciepło wiec pogoda u Ciebie na pewno tez ma teraz wpływ :)
 
reklama
Do góry