reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
No tak też właśnie myślałam ale się zdziwiłam jak mi spuchły że dopiero teraz możliwe że przez te duchoty bo wcześniej było chłodniej ☺️
w ciąży mi puchły i nie ważne który to był tydzień, jak pojechaliśmy do polski na urlop po 25tyg a tam był upał to nogi jak balerony.

Ale za to zdziwienie było mega jak po cesarce nogi jak balony 😱😱😱 nie szło isc w laczkach bo się nie mieściły
 
reklama
A słuchajcie dziewczynki czy Wam też już przy końcu ciąży puchły nogi? Mnie dopiero teraz zaczęły gdzieś puchnąć od soboty a wcześniej nie . Nie ma tragedii . Ale oby to nie było jakieś zatrucie ciążowe jak już po terminie 🤔
Mi (jeszcze) nie , ale to normalne tym bardziej że teraz ciepło upały itp moim koleżankom jak się tylko ciepło zaczęło robic to zaczęły puchnąć, rece, nogi itp a rodzą czerwiec /lipiec
 
Mi (jeszcze) nie , ale to normalne tym bardziej że teraz ciepło upały itp moim koleżankom jak się tylko ciepło zaczęło robic to zaczęły puchnąć, rece, nogi itp a rodzą czerwiec /lipiec
No mi właśnie tylko stopy tak napuchły , ręce nie bo pierścionki jeszcze dam radę ściągnąć ale muszę już je w ogóle ściągnąć bo jeszcze z nimi do szpitala pojadę a nie można przy porodzie biżuterii ☺️
 
w ciąży mi puchły i nie ważne który to był tydzień, jak pojechaliśmy do polski na urlop po 25tyg a tam był upał to nogi jak balerony.

Ale za to zdziwienie było mega jak po cesarce nogi jak balony 😱😱😱 nie szło isc w laczkach bo się nie mieściły
A to dosyć szybko zaczęły Tobie puchnąć 😳 mi dopiero teraz jak już po terminie ale fakt teraz przez ostanie jakieś 3 tygodnie brzuch mi jeszcze meega urósł to też pewnie uciska +te pogody
 
reklama
Do góry