reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    293
reklama
Dziewczyny powiedzcie mi jak to jest z tym progesteronem? Bo mi lekarz każe brać luteine przez 10 dni od inseminacji. Gdzieś indziej rzuciło mi się w oczy, że lekarze zalecają brać cały czas aż do przyjścia okresu bądź potwierdzenia ciąży.
A jak było u was?
 
Dziewczyny powiedzcie mi jak to jest z tym progesteronem? Bo mi lekarz każe brać luteine przez 10 dni od inseminacji. Gdzieś indziej rzuciło mi się w oczy, że lekarze zalecają brać cały czas aż do przyjścia okresu bądź potwierdzenia ciąży.
A jak było u was?
Po 10 dniach nie kazał robić badania beta hcg?
 
U mnie po wizycie wszystko ok, dzidzia wazy rowno 1 kg:) i szyjka nadal się nie skraca ma 3 cm.
Od kolejnej wizyty mam odstawić cyclogest i co najważniejsze nie mam już ograniczen tzn jeśli chodzi o aktywnosc fizyczna, cwiczenia no i od następnej wizyty podobno nie będzie zakazu wspolzycia:)
Tylko znowu nie mam żadnych ładnych zdjęć z usg, myslaam ze im większy dzidzius tym ładniejsze zdjęcia będą a po dzisiejszej wizycie to nic tam nie ma:(
Super że wszystko dobrze 🥰🥰 Dzidzia już przekroczyła kg bardzo ładnie ♥️♥️ a co do zdjęć ja też mam tylko albo bokiem buźkę pokazał na przedostatniej wizycie 20 maja 😁 Najważniejsze że wszystko dobrze i będziesz mogła być aktywna ☺️
 
reklama
Do góry