reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
KALENDARZ
—————————————————————
„Trudności, z którymi zmagasz się dzisiaj, przechodzą w siłę, której potrzebujesz na jutro. Tylko się nie poddawaj!” 🙂✊💪🍀

Trzymamy kciuki:

24.01. @eij - USG prenatalne III trymestr 🔎👣👣✊✊🍀🍀🍀

31.01. @OnaGośka - USG połówkowe 🔎👣✊✊🍀🍀🍀

31.01. @Hankaa - USG połówkowe 🔎👣✊✊🍀🍀🍀

02.02. @hername - wizyta kontrolna, USG ✊✊🍀🍀🍀

03.02. @Fok123 - wizyta, USG 👣✊✊🍀🍀🍀

03.02. @eij - wizyta, USG 👣👣✊✊🍀🍀🍀


23.02. @Evelyn1919 - 💕TERMIN PORODU💕🥰💪🍀

20.04. @eij - 💕TERMIN PORODU 💕🥰💪🍀

10.06. @OnaGośka - 💕TERMIN PORODU 💕🥰💪🍀

23.06. @Hankaa - 💕TERMIN PORODU 💕🥰💪🍀

05.08. @hername - 💕TERMIN PORODU💕🥰💪🍀


Gratulujemy:

2021 r.

30.03. @Asia34 - Szczęśliwa Mama 🥰👶 córeczka Maja ❤️🍀

08.04. @PałkaZapałka - Szczęśliwa Mama 🥰👶 córeczka Gaja ❤️🍀

30.04. @Claudia2405 - Szczęśliwa Mama 🥰👶 synuś Szczepan 💙🍀

26.07. @kolor nadzieji - Szczęśliwa Mama 🥰👶 córeczka Alicja ❤️🍀

15.09. @margaretka25 - Szczęśliwa Mama 🥰👶👶 córeczka i synuś ❤️💙🍀

16.10. @dar20 - Szczęśliwa Mama 🥰👶 synuś Jeremi 💙🍀


„Zaczekam jeszcze chwilę, I każdą następną chwilę Też zaczekam. 
Na Ciebie." 💚👣

—————————————————————
Kogo dopisać ? Piszcie 🙂
 
reklama
następny cykl mamy ma być na naturalnym, skoro bez leków pojawiają się pecherzyki (tylko nie wiadomo jakiej jakości). Zrobiliśmy krotki protokół, bo zostało mi zbyt mało czasu do 40-tki, żeby skorzystać z refundacji na leki. Przy długim bym nie zdazyla skorzystać. W sumie to nic konkretnego nie powiedział oprócz tego, ze jestem trudnym przeciwnikiem, ale nie skreślił nas. Jak teraz nie pójdzie to zostaje dawstwo komórki...
Mam nadzieje ze Wam sie uda!! Ja mialam wlasnie teraz ostatnie podejście, bo 3 procedura i jeden jedyny zarodek i jakims cudem sie udalo, chociaż chyba bardziej dziewczyny tu z forum w to wierzyly niz ja bo ju stracilam nadzieję a inaczej musielibysmy z dawczyny skorzystac..
 
Dziewczyny, potrzebuje rady. Od 5 do 10 dnia cyklu biorę puregon na stymulacje. Dzisiaj ostatni zastrzyk. Dzisiaj byłam na wizycie kontrolnej i są dwa pęcherzyki, ale lekarz stwierdził, że muszą jeszcze urosnąć. Nie dostałam kolejnej dawki puregonu więc rozumiem, że mają naturalnie rosnąć. W czwartek o 5 rano mam zrobić zastrzyk na pęknięcie pecherzyka, A w piątek o 14 inseminacja. Czy to nie za późno wszystko? Czy tak może być, że teraz naturalnie mają pęcherzyki rosnąć? Denerwuje się, ze pekna przed inseminacja..
 
Dziewczyny, potrzebuje rady. Od 5 do 10 dnia cyklu biorę puregon na stymulacje. Dzisiaj ostatni zastrzyk. Dzisiaj byłam na wizycie kontrolnej i są dwa pęcherzyki, ale lekarz stwierdził, że muszą jeszcze urosnąć. Nie dostałam kolejnej dawki puregonu więc rozumiem, że mają naturalnie rosnąć. W czwartek o 5 rano mam zrobić zastrzyk na pęknięcie pecherzyka, A w piątek o 14 inseminacja. Czy to nie za późno wszystko? Czy tak może być, że teraz naturalnie mają pęcherzyki rosnąć? Denerwuje się, ze pekna przed inseminacja..
 
Dziewczyny, potrzebuje rady. Od 5 do 10 dnia cyklu biorę puregon na stymulacje. Dzisiaj ostatni zastrzyk. Dzisiaj byłam na wizycie kontrolnej i są dwa pęcherzyki, ale lekarz stwierdził, że muszą jeszcze urosnąć. Nie dostałam kolejnej dawki puregonu więc rozumiem, że mają naturalnie rosnąć. W czwartek o 5 rano mam zrobić zastrzyk na pęknięcie pecherzyka, A w piątek o 14 inseminacja. Czy to nie za późno wszystko? Czy tak może być, że teraz naturalnie mają pęcherzyki rosnąć? Denerwuje się, ze pekna przed inseminacja..
Nie denerwuj się na zapas. Po to jest monitoring żeby lekarz ustalił najdogodniejszy termin inseminacji 😉 Pęcherzyki rosną średnio 2 mm na dobę. Skoro nie dał zastrzyku to widocznie już nie ma takiej potrzeby. Ja zastrzyk na pęknięcie miałam zawsze 36 h przed zabiegiem
 
Nie denerwuj się na zapas. Po to jest monitoring żeby lekarz ustalił najdogodniejszy termin inseminacji 😉 Pęcherzyki rosną średnio 2 mm na dobę. Skoro nie dał zastrzyku to widocznie już nie ma takiej potrzeby. Ja zastrzyk na pęknięcie miałam zawsze 36 h przed zabiegiem
Pocieszylas mnie, dziękuję 🥰 A wiesz może czy to jest okej, że mam dzisiaj ostatni zastrzyk i dalej pęcherzyki mają naturalnie rosnąć? ;)
 
Nie denerwuj się na zapas. Po to jest monitoring żeby lekarz ustalił najdogodniejszy termin inseminacji 😉 Pęcherzyki rosną średnio 2 mm na dobę. Skoro nie dał zastrzyku to widocznie już nie ma takiej potrzeby. Ja zastrzyk na pęknięcie miałam zawsze 36 h przed zabiegiem
Ja właśnie jestem w trakcie wizyty. W piątek miałam pecherzyki po 13 mm a dziś 19 mm. Ale brałam zastrzyki do wczoraj. Dziś w nocy zastrzyk Ovitrelle i w środę punkcja.
Tylko to przed In vitro. A tu koleżanka mówi o inseminacji, wiec może dlatego jest krócej
 
reklama
Ja właśnie jestem w trakcie wizyty. W piątek miałam pecherzyki po 13 mm a dziś 19 mm. Ale brałam zastrzyki do wczoraj. Dziś w nocy zastrzyk Ovitrelle i w środę punkcja.
Tylko to przed In vitro. A tu koleżanka mówi o inseminacji, wiec może dlatego jest krócej
In vitro to zupełnie inna bajka 😉 ja przy on vitro brałam zastrzyki przez 11 dni. Do inseminacji lekarze nie chcą mocno stymulować z tego co kojarzę bo mój lekarz mówił że jak będzie więcej jak 4 dojrzałe pęcherzyki to nie wyrazi zgody na inseminację. A do in vitro walczymy o naj najwięcej pęcherzyków jak najlepszej jakości 🙂
 
Do góry