reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
Hej.
Ja właśnie wróciłam z wizyty. Trochę się uspokoiłam. Dzidzi urosła jak trzeba i ma już 4.5cm. Krwiak niestety nadal jest, więc nadal mam się oszczędzać. Ale z każdym tygodniem zagrożenie jest mniejsze. Kolejna wizyta za 3tygodnie. Q 23.12 mam prenatalne.
Dziękuję kochane za wsparcie! :*
Piękne wieści 🥰🥰 Odpoczywaj , leż ile się da 😘
 
reklama
A dziękuję, bardzo dobrze 😁 dzieciaczki coraz bardziej się wiercą, na porządne kopniaki cały czas czekam 🙂 za mną badania połówkowe, wszystko dobrze, córcia 514 g, synek 485 g ❤️❤️ a jak Twoje bąbelki? Ogarniasz? ☺️☺️
Jej wspaniale❤❤. Ile mamuska do przodu na wadze jesteś?❤
U nas... ogarniam ogarniam. Dużo tego wszystkiego... wizyty u specjalistów z racji wczesniastwa.. dodatkowo w lutym operacja nam się szykuje... albo dwie. Bo jeszcze przepuklina pachwinowa nam doszła 🤦‍♀️ale musimy być silni
 
Jej wspaniale❤❤. Ile mamuska do przodu na wadze jesteś?❤
U nas... ogarniam ogarniam. Dużo tego wszystkiego... wizyty u specjalistów z racji wczesniastwa.. dodatkowo w lutym operacja nam się szykuje... albo dwie. Bo jeszcze przepuklina pachwinowa nam doszła 🤦‍♀️ale musimy być silni
W zeszłym tygodniu było ok 9 kg 😳😳 o kurde, zawsze coś 😤 trzymam kciuki żeby w końcu wszystko się ułożyło i żeby dzieciaczki potrzebował jak najmniej wizyt u lekarza. Ale ważne że jesteście razem, wojownicy dadzą radę 👍❤️💪
 
Jak tam się czujecie? Jak sie macie? @OnaGośka , @eij ?❤
Dziękuję , że pytasz 😘 Ja się dobrze czuje czasami mam słabsze dni . W zeszłym tygodniu trochę się przeforsowałam 3 dni miałam takiego "latania" jak to przed świętami za dużo się nachodzilam w konsekwencji czego bolał mnie brzuch no i już myślę czy jest ok 🙄 a jak u Was ? 🥰🥰 Pierwsze wspólne święta przed Wami to będzie piękny czas ♥️♥️
 
Jej wspaniale❤❤. Ile mamuska do przodu na wadze jesteś?❤
U nas... ogarniam ogarniam. Dużo tego wszystkiego... wizyty u specjalistów z racji wczesniastwa.. dodatkowo w lutym operacja nam się szykuje... albo dwie. Bo jeszcze przepuklina pachwinowa nam doszła 🤦‍♀️ale musimy być silni
Dużo zdrówka dla Was 😘😘 na pewno będzie wszystko dobrze ważne że jesteście pod kontrolą specjalistów ☺️ Trzymam kciuki ✊✊ I uściski dla Dzieciaczków 🥰🥰
 
reklama
Hej dziewczyny,
Troche tu cicho siedzialam ostatnio, tez sie musialam odciac od tematu staran itp..
Bylam u lekarza ostatnio i przed swietami bede miala transfer, mojego jedynego i ostatniego zarodeczka..
Strasznie juz sie zaczelam stresować, az w brzuchu czuje to dziwne uczucie jak stres jest wielki,
Wzielam dodatkowo embro glue, moze pomoże, dostalam dodatkowo encorton i acard i zobaczymy.
Trzymajcie prosze kciuki to moja ostatnia szansa:)
Życzę z całego serducha żeby się udało ❤️
 
Do góry