reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
Dziękuję , że pytasz 😘 Ja się dobrze czuje czasami mam słabsze dni . W zeszłym tygodniu trochę się przeforsowałam 3 dni miałam takiego "latania" jak to przed świętami za dużo się nachodzilam w konsekwencji czego bolał mnie brzuch no i już myślę czy jest ok 🙄 a jak u Was ? 🥰🥰 Pierwsze wspólne święta przed Wami to będzie piękny czas ♥️♥️
Hih, ale wszystko gotowe na Święta?
Tak, tak pierwsze... ale w wielkim strachu z racji szykujących się operacji 😔. Na razie latamy od lekarza do lekarza... także jest co robić 🙉🙉
 
reklama
Hih, ale wszystko gotowe na Święta?
Tak, tak pierwsze... ale w wielkim strachu z racji szykujących się operacji 😔. Na razie latamy od lekarza do lekarza... także jest co robić 🙉🙉
Tak już tak ☺️ Dziś tylko sałatkę robię i podłogę umyje nie mam dużego metrażu więc to pikuś 😁 no rozumiem Cię , że masz strach , takie małe dzieciaczki a muszą przejść operację ale z drugiej strony dobrze , że lekarze obserwują i szybko reagują. Będzie dobrze 🤗 Dzieciaczki od urodzenia są silne i teraz też dadzą radę ♥️♥️ Ale wiadomo mama jak to mama zawsze boi się o swoje dzieci ☺️
 
Cześć dziewczyny
Właśnie wracam z prenatalnych. Wszystkie wymiary Maluszka prawidłowe 🥰 kamień z serca. Teraz tylko dalej leżeć by krwiak się wchlonął. Ps: prawdopodobnie chłopak 👶
Wesołych Świąt🎄🎅
Super gratulacje 😍😍 masz reżim łóżkowy całkowicie z krwiakiem? Bo ja właśnie wczoraj wyszłam ze szpitala imię kazali mi cały czas leżeć, mam pozwolenie na to by usiąść spokojnie przy stole wigilijnym 😘😘
 
Super gratulacje 😍😍 masz reżim łóżkowy całkowicie z krwiakiem? Bo ja właśnie wczoraj wyszłam ze szpitala imię kazali mi cały czas leżeć, mam pozwolenie na to by usiąść spokojnie przy stole wigilijnym 😘😘

Aż tak to nie. Taki reżim miałam przez 2 tygodnie. Teraz już zagrożenie mniejsze, ale nadal jest. Więc raczej ograniczyć się do leżenia i poruszania po domu.
 
reklama
Do góry