reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
Hej, hej 😊 miejsce o ktorym piszesz to nie moje rejony, ale chcialam Ci powiedziec ze inseminacja nie jest taka strasza, tak na prawde w ogole nie jest 😊 wiadomo jesli jest to Twoja pierwsza to bedzie stres ale wierz mi zabieg sam w sobie nie jest straszny 😊 postaraj sie wyluzowac przed zabiegiem i myslec o czym milym😊 wiem, ze moze to co powiem jest glupie ale zawesze na inseminacje ide ładnie ubrana jakos tak calosciowo chce sie dobrze czuc sama ze soba bo a nuż sie uda 😍 czego oczywiscie zycze Tobie i Wam wszystkim dziewczyny 😊😘
Dziękuję bardzo ❤ bardzo dobry pomysł z tym ubiorem, bo zawsze pewność siebie się podnosi, A to chyba jest nam teraz bardzo potrzebne.. 🥰
 
reklama
Od którego DC brałaś? :) Ja dzisiaj rozmawialam z lekarzem i powiedziałam wprost że mam dość stania w miejscu, monitoringów, czekania i nadal nic. Tym sposobem zmiana z iui na ivf 😁😁
Od 2dc do 13dc. Bralam po 1 zastrzyku z Gonalu przez 6dni, usg I decyzja ze musze dalej brać zastrzyki. a potem po szóstym włączyli kolejny zastrzyk ale nazwy nie pamiętam. Łącznie było ich 20, liczę z tymi dwoma na pekniecie.
 
Nie badz zalamana!! :) narzeczony niech sie suplementuje zeby jeszcze poprawic nasienie i spokojnie sobie podejdzcie do inseminacji:) nie jest straszna nic nie boli, jak to pierwsza to trzeba sie uzbroic w duuuzo cierpliwosci bo to oczekiwanie potem na test jest straszne tzn dla mnie było... Non stop myslenie uda sie czy sie nie uda i tak w kółko. Aaa no i trzymam kciuki!!!
Dziękuje❤ ja co miesiąc żyje w stresie i czekam na dobre wieści.. każdy mówi, że to wszystko siedzi w głowie, ale jak ją oczyścić.. narzeczony bierze zincas. ;)
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny czy suplementowalyscie l karnityne? Dzisiaj jak robilam zapasy moich supli to sobie kupilam tez bo jakas promocja byla a nie jestem pewna czy dla kazdego to jest wskazane i tabletka ma 500mg
 
Od 2dc do 13dc. Bralam po 1 zastrzyku z Gonalu przez 6dni, usg I decyzja ze musze dalej brać zastrzyki. a potem po szóstym włączyli kolejny zastrzyk ale nazwy nie pamiętam. Łącznie było ich 20, liczę z tymi dwoma na pekniecie.
Menopur potem Ci włączyli?
@Hankaa ja byłam na gonalu i menopurze i czułam się bardzo dobrze, bez większej różnicy niż w naturalnym cyklu :) powodzenia ✊🏻😘
 
Dziewczyny czy suplementowalyscie l karnityne? Dzisiaj jak robilam zapasy moich supli to sobie kupilam tez bo jakas promocja byla a nie jestem pewna czy dla kazdego to jest wskazane i tabletka ma 500mg
tak, ja brałam dawkę 1500 przed i w trakcie stymulacji. Ona poprawia jakość jajeczek 😉
 
tak, ja brałam dawkę 1500 przed i w trakcie stymulacji. Ona poprawia jakość jajeczek 😉
No to chyba nie zaszkodzi jak zaczne braci to :) szukam w internecie a tam glownie piszą zeby mezczyzni to brali, a ja biore tez l arginine 2x1000 i koenzym q10 400. A zrobie wszystko zeby teraz poprawic te moje jajka w ciagu 1,5 miesiaca😁
 
No to chyba nie zaszkodzi jak zaczne braci to :) szukam w internecie a tam glownie piszą zeby mezczyzni to brali, a ja biore tez l arginine 2x1000 i koenzym q10 400. A zrobie wszystko zeby teraz poprawic te moje jajka w ciagu 1,5 miesiaca😁
Wiem że dawkę leku l karnityny ustala lekarz ale uważam że 500 nie zaszkodzi 😉
 
reklama
Cześć dziewczyny, dzisiaj byłam u lekarza i zdecydowaliśmy się na insuminacje. Mam problemy z tarczyca i prolaktyna, regulujemy ją, narzeczony ze średnim nasieniem (ale podobno bez tragedii). Mam przepisane puregon oraz ovitrelle i w następnym miesiącu pierwsza próba. Pytanie, czy któraś z Was miała robiona insuminacje w Niemczu (Koło Bydgoszczy)? Jestem trochę załamana, ale mam nadzieję, że to forum mnie trochę podniesie na duchu. Trzymajcie się dziewczyny
Chodzi o Klinikę Zdrówko? Jestem po jednej inseminacji , ogólnie poszło całkiem sprawnie, byłam zdziwiona, że tak krótko po inseminacji leży się na fotelu , dosłownie chwila i już kazali wstać. Nie udało się. Po inseminacji brałam Progesterone Bensis- straszne zawroty głowy po nim miałam ( nie wiem czy jestem wyjątkiem, czy tak po tym leku jest), więc jakby coś doradzam brać wieczorem:-).
 
Do góry