reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    293
reklama
Hej dziewczyny, jesli mozna to do was dolacze 😀
Prawie 39l, 1,5 roku staran o pierwsza dzidzie. Wszystkie wyniki w normach, droznosc robilam w czerwcu i oba byly ok.
Obecnie jestem stymulowana Ovaleap i w piatek monitoring przed IUI.
Trzymajcie prosze kciuki I dodajcie otuchy. Ja o niczym innym juz prawie nie potrafie myslec a czytanie tego forum bardzo duzo mnie nauczylo. Dzieki piekne ze piszecie I sie udzielacie 🌼
Macie moze jakies podpowiedzi co robic/czego nie robic przed i po iui?
Co way zrobilybyscie inaczej gdyby mozna bylo cofnac czas do 1 szej iui
Witamy:)
Trzymam mocno kciuki:) to bedzie pierwszy monitoring przed iui?
Tez tak mialam przy iui ze o niczym innym nie myślałam, przed bylo jeszcze w miarę ale potem najgorsze te 10 dni oczekiwania przed zrobieniem bety, zreszta chyba kazda z nas to zna:)
Po IUI raczej nie powinno sie przemeczac i bardzo duzego wysilku miec a tak to chyba nie ma jakis specjalnych zalecen.
Jakbym miala mozliwosc cofnac czas to bym nie szla do tego lekarza ktory robil mi pierwsza IUI (NFZ) tylko od razu do kliniki. W piatek tez daj znac jak po monitoringu i kiedy termin IUI:)
 
Hej dziewczyny, czy to możliwe, ze po 3bmiesiecznej suplementacji ilość prawidłowych plemników spadła z 1 do 0%??? Coś mi się wierzyć nie chce🤔myślicie, ze to przekreśla invitro na naszym materiale?
Hmm moze jakis blad lab? Albo zle dobrana suplementacja.. Moze jakis inny jest problem trzeba jakies dodatkowe badania zrobić.. A jesli chodzi o inv nie wiem niestety jak to wyglada i jakie sa wymogi zeby mozna bylo ze slabym nasieniem podejsc i jakie ewentualne dodatkowe proceduey bo u nas jest problem u mnie a u meza wyniki sa ok
 
Witamy:)
Trzymam mocno kciuki:) to bedzie pierwszy monitoring przed iui?
Tez tak mialam przy iui ze o niczym innym nie myślałam, przed bylo jeszcze w miarę ale potem najgorsze te 10 dni oczekiwania przed zrobieniem bety, zreszta chyba kazda z nas to zna:)
Po IUI raczej nie powinno sie przemeczac i bardzo duzego wysilku miec a tak to chyba nie ma jakis specjalnych zalecen.
Jakbym miala mozliwosc cofnac czas to bym nie szla do tego lekarza ktory robil mi pierwsza IUI (NFZ) tylko od razu do kliniki. W piatek tez daj znac jak po monitoringu i kiedy termin IUI:)

Tak, to cale ciagle czekanie na cos to absolutne zloooooo…. 👹 i gdybym to ja rzadzila swiatem to by tego nie bylo 😉 I wszystkie mialybysmy tyle dzidzi ile i kiedy bysmy chcialy.
Mozesz napisac co bylo nie teges z tym lekarzem z NFZ?
Moja doktor tu w NL jest ok, bardzo spokojna i metodyczna. Czego mi brakuje to chyba wiecej pozytywnych komentarzy, typu- spokojnie uda sie itp.
 
Tak, to cale ciagle czekanie na cos to absolutne zloooooo…. 👹 i gdybym to ja rzadzila swiatem to by tego nie bylo 😉 I wszystkie mialybysmy tyle dzidzi ile i kiedy bysmy chcialy.
Mozesz napisac co bylo nie teges z tym lekarzem z NFZ?
Moja doktor tu w NL jest ok, bardzo spokojna i metodyczna. Czego mi brakuje to chyba wiecej pozytywnych komentarzy, typu- spokojnie uda sie itp.
To z pozytywów, były tutaj dziewczyny którym udało się za pierwszym razem 😀 i za 3 i za 4 też więc inseminacje się udają jakby ktoś miał wątpliwości 😉👍 trzymam kciuki. Niestety na ciągnący się czas nie ma rady, będziesz myślała o tym non stop, taka prawda 🤪 ale sama zobaczysz jak czas szybko mija 😉
 
To z pozytywów, były tutaj dziewczyny którym udało się za pierwszym razem 😀 i za 3 i za 4 też więc inseminacje się udają jakby ktoś miał wątpliwości 😉👍 trzymam kciuki. Niestety na ciągnący się czas nie ma rady, będziesz myślała o tym non stop, taka prawda 🤪 ale sama zobaczysz jak czas szybko mija 😉

🤞🤞🤞
Dzieki pieknie za mile slowa!!!!
Oby wszystkim sie udalo 💪
Chcialabym zeby iui okazala sie skuteczna i nie trzeba bylo ivf. Bylam sceptycznie nastawiona na poczatku ale tez szczerze mowiac troche niedoedukowana w tym temacie 🤪
Teraz dzieki forum to sie zmienilo 😉

A czy wiecie moze czy czesto zdaza sie przestymulowanie?
 
🤞🤞🤞
Dzieki pieknie za mile slowa!!!!
Oby wszystkim sie udalo 💪
Chcialabym zeby iui okazala sie skuteczna i nie trzeba bylo ivf. Bylam sceptycznie nastawiona na poczatku ale tez szczerze mowiac troche niedoedukowana w tym temacie 🤪
Teraz dzieki forum to sie zmienilo 😉

A czy wiecie moze czy czesto zdaza sie przestymulowanie?
Przy inseminacjach raczej nie zdarza się przestymulowanie. Bynajmniej o ile się nie mylę na forum nigdy nikt nie wspominał o tym.
 
Przy inseminacjach raczej nie zdarza się przestymulowanie. Bynajmniej o ile się nie mylę na forum nigdy nikt nie wspominał o tym.

To swietnie!
Dr. tak przed tym ostrzegala ze bylam pod wrazeniem ze szanse na wiecej niz 2 pecherzyki sa 50/50 czy cos w tym stylu.

No nic, pozostaje dalej robic wszystko co mozliwe, typu suple, dbanie o siebie, akupuntkura z tymi wstretnymi ziolami I grzecznie czekac…
 
reklama
Do góry