reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
@eij moja gwiazda nie zrobi ci dzis urodzinowej niespodzianki (w piątek klada mnie na oddział patologii) ale ja ci życzę aby spełniło się twoje największe marzenie, i żebyś nigdy nie traciła optymizmu, którego ja mogę ci tylko zazdrościć. ❤️❤️❤️
 
reklama
ja próbowałam, mimo że każdy mi odradzał 🤪 jak się nie uda, trudno, ale nie będę miała do siebie żalu ani pretensji że nie zrobiłam wszystkiego co można było na tym etapie.
Bardzo dobrze ze spróbowałaś, każdy robi tak jak chce 😊 a lekarz może tylko swoje zdanie na dany temat powiedzieć bo to nie on płaci za nasze badania i inseminacje :)
 
Trzymam kciuki za Was:) daj znać jak poszło :)
ps. czyli coś w tym jednak jest, żeby nie próbować na siłę do końca=6-tego razu ;)
Każdy robi jak uważa, jak mu serducho podpowiada i jak finanse pozwalają 😊 Bo większości przypadkach blokuja tylko pieniądze jeśli chodzi o ilość prób lub decyzję o in vitro. Decyzja ostateczna i tak należy do nas 🙂 jak Ci obecny lekarz odmówi kolejnych prób a wy będziecie chcieli próbować to zmienicie lekarza 😊 również trzymam za Was kciuki ✊ za wszystkie kobitki tutaj trzymam! ❤️
 
Każdy robi jak uważa, jak mu serducho podpowiada i jak finanse pozwalają 😊 Bo większości przypadkach blokuja tylko pieniądze jeśli chodzi o ilość prób lub decyzję o in vitro. Decyzja ostateczna i tak należy do nas 🙂 jak Ci obecny lekarz odmówi kolejnych prób a wy będziecie chcieli próbować to zmienicie lekarza 😊 również trzymam za Was kciuki ✊ za wszystkie kobitki tutaj trzymam! ❤️
Dziękuję za wsparcie :) nam wszystkim musi sie udać, nie ma innej opcji ;-) ✊
 
Spróbuję jeszcze drugie podejście u niej i jak nie daj Boże nie wyjdzie to zmienimy lekarza i pogłębimy badania. Z tą ilością iui to babce pewnie chodziło o to, że szkoda czasu na iui, które nie wychodzą tylko od razu uderzyć mocniej, bo nie oszukumy się - najmłodsza też nie jestem (39lat) :(
Jesteś zadowolona ze swojej kliniki? Dziękuję za wsparcie :*
Po to tu jesteśmy więc śmiało pisz
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry