reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
Hejka dziewczyny ja dziś byłam na USG i jutro o 14 kolejna próba, mam nadzieję że do trzech razy sztuka i będzie zakończona pomyślnie zdecydowaliśmy się również na zmianę dawcy mam nadzieję że to będzie ten moment i że to jest ten czas. W końcu wiosna przyszła wszytko się rodzi do życia🙂😆😆😉😉
 
reklama
Hejka dziewczyny ja dziś byłam na USG i jutro o 14 kolejna próba, mam nadzieję że do trzech razy sztuka i będzie zakończona pomyślnie zdecydowaliśmy się również na zmianę dawcy mam nadzieję że to będzie ten moment i że to jest ten czas. W końcu wiosna przyszła wszytko się rodzi do życia🙂😆😆😉😉
Kciuki mocno zaciśnięte ✊🏻✊🏻😊
 
Hejka dziewczyny ja dziś byłam na USG i jutro o 14 kolejna próba, mam nadzieję że do trzech razy sztuka i będzie zakończona pomyślnie zdecydowaliśmy się również na zmianę dawcy mam nadzieję że to będzie ten moment i że to jest ten czas. W końcu wiosna przyszła wszytko się rodzi do życia🙂😆😆😉😉
Trzymam kciuki ✊😘
 
Hejka dziewczyny ja dziś byłam na USG i jutro o 14 kolejna próba, mam nadzieję że do trzech razy sztuka i będzie zakończona pomyślnie zdecydowaliśmy się również na zmianę dawcy mam nadzieję że to będzie ten moment i że to jest ten czas. W końcu wiosna przyszła wszytko się rodzi do życia🙂😆😆😉😉
Powiedzonka ✊✊✊🙂
 
ciezko myslec pozytwnie jak one juz skreslaja troche te ciaze ze pozamaciczna moze
Przy takiej becie niestety nic nikt nie dojrzy. Może jeszcze ruszy to na razie sam początek. Jeden z ginów mi opowiadał jak miał udane ciąże przy becie spadającej i rosnącej. Jasne dobrze żeby rosła jak trzeba ale cuda się czasem zdarzają a ciąża to nie matematyka...
 
Od piątku jestem w szpitalu, miałam krwawienie po wizycie... dzisiaj ordynator zaproponował indukcję, bo cukrzyca plus jak mnie zbadali to znowu pojawiła się krew, więc ewidentnie moja szyjka jest gotowa na poród-rozwarcie 1,5 cm. Tak na prawdę mogliby mnie wypisać a za kilka dni bym mogła i tak wrócić, więc się zgodziłam. Mała waży 3100g, jutro 38+0, więc nie ma co myśleć, tylko rodzic i na Święta być w domku 🙂
Oj, tak. Myślę że podjęli dobrą decyzję i będziesz miec spokój jak już będzie obok ciebie cała i bezpieczna :)
No i święta w komplecie więc super! :)
 
reklama
Do góry