reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
reklama
mam usg w srode o15:45 hcg nadal slabo rosnie mam 54a powinnam miec 72 maja mi sprawdzic czy to nie pozamaciczna ciaza. Pewnie mam sie przygotowywac na najgorsze dziewczyny. Zalamka
kochana pamiętaj że wszystkie tu jesteśmy z Tobą. Bądź silna. Nie będę Ci mówila że masz zachować spokój bo w tym momencie to absolutnie niemożliwe. Trzymam mocno kciuki żeby jednak czerny scenariusz się nie ziścił 😔 bądź dzielna 💪
 
1 kwietnia najpierw wizyta u endokrynologa ,potem wieczorem wizyta u ginekologa. Każda wizyta to u mnie stres tak się wszystko u mnie ciągnie . Jak juz teraz nie będzie widać Dzidziusia to już chyba się poddaję 😔 Teraz pęcherzyk miał już 19 mm i jeszcze nie było widać . Jest to dla mnie bardzo niepokojące . Według miesiączki zaczyna już się 9 tydzień według inseminacji 7 . Lekarz w zeszłym tygodniu wpisał 6 tydzień według inseminacji . Próbuje wierzyć że będzie wszystko dobrze ale czasami już zaczynam wątpić żeby chociaż jakieś objawy były a tu nic kompletnie nic....a TyKochana ruszasz z inseminacją teraz ? Przepraszam jeżeli coś przeoczyłam
Wierze, ze te dni i czekanie się ciągną :( mam nadzieje, ze wszystko będzie dobrze i usłyszysz w czwartek ❤️. To była Twoja 1 IUI? Ja dziś odświeżyłam badania infekcyjne i w przyszłym tygodniu lub na początku jeszcze następnego 4 IUI :) o ile będzie pęcherzyk w tym cyklu :)
Próbowałam się umówić do psycholog, która specjalizuje się w niepłodności ale czas oczekiwania to 2 miesiące 😳
 
reklama
kochana pamiętaj że wszystkie tu jesteśmy z Tobą. Bądź silna. Nie będę Ci mówila że masz zachować spokój bo w tym momencie to absolutnie niemożliwe. Trzymam mocno kciuki żeby jednak czerny scenariusz się nie ziścił 😔 bądź dzielna 💪
ciezko myslec pozytwnie jak one juz skreslaja troche te ciaze ze pozamaciczna moze
 
Do góry