reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
reklama
No oby bo już mówiłam mojemu narzeczonemu, że jak w przyszłości nasze dziecko będzie się tak chować jak teraz na USG to będzie ciekawie 😁😁 A pytanie do Was. Bo ja już teraz nie wiem zapomniałam dopytać bo lekarz przepisał nospę też 3 razy dziennie ale teraz zapomniałam czy jakby mnie brzuch brał czy profilaktycznie . No ale nospy chyba nie bierze się profilaktycznie tylko jak brzuch boli . Jak myślicie?
Nospa raczej przy bólach, ale to lepiej dopytać jak masz możliwość lekarza
 
Ok dziękuję no wizytę mam za tydzień dopiero ale też uwazam, że skoro nie boli to nie wiem wtedy w jakim celu mam brać ważne że Duphostan dostałam przepisany zawsze to jakiś lek wspomagający rozwój ciąży .
ja brałam, nospe przez 5 -6 dni od transferu i właśnie 3 razy dziennie, żeby ograniczyć skurcze macicy i żeby zarodek ładnie się zadomowił. I serduszko właśnie było widać w 6 tygodniu 🙂 wszystko przed tobą 💪
 
reklama
Hej dziewczyny, 20tego miałam drugą IUI. Po tym zabiegu trochę się wyciszyłam. Więcej czasu poświęciłam rodzinie (póki jeszcze można bylo😔) Starałam się o tym nie myśleć ale oczywiście im krócej do testu tym bardziej rozmyślam. Ale do rzeczy, piszę z prośbą o poradę bo jesteście niezastapione🤗 dzień przed zabiegiem dostałam zastrzyk na owu, w dniu zabiegu pęcherzyk nie był jeszcze pęknięty. Gin powiedział że betę mam robić w pon 05.04. A ja zapomniałam że są święta. Od wtorku do czwartku będę miała zastąpić kolezanke w pracy i nie mam możliwości urwać się z pracy na betę😕 dodatkowo ten 05.04 to będzie już 16 dzień od zabiegu. Nie wiem czy gin się nie pomylił w obliczeniach czy sugerował się nie pękniętym pecherzykiem🤔 myślicie ze mogę zrobić betę za tyd. w sobotę? A raczej w piątek bo nie wiem czy w sobotę pracują laboratoria🤔 piątek za tydzień to będzie 13 dzień od zabiegu. Wiadomo że bardzo bym chciała wiedzieć na święta🤗
 
Do góry