reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
reklama
w moim przypadku robione było badanie kariotypów, ponieważ wyszło poprawne u mnie i u męża, do tego nie mamy obciążeń rodzinnych to lekarz nie widział konieczności przeprowadzenia badań genetycznych zarodków. ( Mam 30 lat) .
Jeśli chodzi o refundację to zależy to rodzaju leku i dawek jakie będziesz musiała przyjąć, bez refundacji w moim przypadku byłyby to koszt 3 tyś. Zł ( Brałam menopur i gonapeptyl) 🙂
Cudowna cena, w Stanach jest to od 4 do 8 tys. ale dolarów 😅. Leki są te same, bez wątpienia realizuję receptę w Polsce. Co do genetycznych mam dylemat ze względu na wiek 😒. Gdybym miała 30 lat to bym zrezygnowała, a tak mam troszkę obawy.
 
Dobra, w poniedziałek będę dogadywać szczegóły. Zobaczę, co mi powiedzą. Powiem, Wam, że siły już tracę... wszystko dobrze nam w badaniach wychodzi A tu ciągle nic:(
Pozdrawiam Was 😍
Nie trać sił i nadziei, wiadomo jest ciężko ale trzeba walczyc!! :) tym bardziej co widać nawet po tym forum są dziewczyny co też się długo starały a jednak się w końcu udało!! :) ja wierzę że i nam się uda tylko trzeba jeszcze trochę poczekać :)
 
reklama
niekoniecznie. Moglo nie dojść w ogóle do zapłodnienia. Mi lekarz powiedział że na etapie inseminacji nie można stwierdzić czy dochodzi do zapłodnienia, czy nie.

Dziewczyny jak ja Was rozumiem też czasem mam takie wrażenie że za mało pragnę dziecka 3iui nie udane już nawet litanię odmawiałam sąsiadka dała mi książeczkę żebym się modlila to dzidzia się pojawi a tu dupa :( mnie też troszkę czas goni. Cały czas ktoś z rodziny albo bliskich znajomy jest w ciazy. Eh czasem się zastanawiam czy mi dziecko jest jest pisane jak dola złapie bo już tyle się staramy o nic
Mam identycznie😕 niestety u mnie wiara przechodzi próbę czasu. Mam wrażenie że ciągle mamy pod górkę. Cały czas problemy, podczas gdy inni zakładają rodziny na pstryknięcie. Staram się nie zazdrościć ale bardzo mi przykro, gdy dowiaduje się ze ktoś z bliskiego otoczenia miał "wpadkę" podczas gdy my tyle czasu się staramy i tak bardzo pragniemy. Wiem, że jestem twarda i nie łamie się i nawet gdy się dowiedzieliśmy że naturalnie nie zajdę w ciążę to od razu szukałam kolejnego rozwiązania. Zawsze szukam szybkiego rozwiązania nie r zastanawiając się nad problemami. Byłam tak twarda że nawet łezki nie uroniłam. Teraz jednak po czasie, czasem mnie łamie. Dlaczego akurat my😢 czasem ryczę jakby mnie ktoś podpalał ale zawsze tak żeby nikt nie widział.
 
Do góry