reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
reklama
prawdopodobnie prawie każda 😉 a co chciałabyś wiedzieć o badaniu? 😁
Wiesz co....Miałam to badanie 2lata temu, wyszło wszystko ok. Od po badaniu zaszłam w ciążę po roku starań... niestety w 10tyg poronilam;(
Od tamtej pory nic. Byłam u swojego lekarza w piątek, powiedziałam, że chcemy iść dalej...
Lekarz wspomniał po takim czasie, że może to była chwilowa drożność ale mimo to i tak nie zalecił mi ponownego badania.. sama myślę, żeby przed inseminacją jeszcze raz wykonać to badanie ...
I zastanawiam się, czy w klinikach zawsze wykonują w znieczuleniu ogólnym (ja tak miałam wykonane), czy trzeba o to prosić...
Proszę dajcie znać jak to u Was było? Robiły byście drugi raz badanie ??
 
Ja już po IUI pęcherzyk jeszcze nie pękł, ale już się zbiera płyn wiec lada moment pęknie :D co śmieszne Doktor mówi, ze Panie laborantki zachwycały się czyje to takie super nasienie 😂 ze super parametry dziś 💙 ale nie znam szczegółów 🤷🏼‍♀️ Dluuugie 14 dni przede mną, ale jakoś tak pozytywnie jestem nastawiona ❤️
Powodzenia 😍
 
Wiesz co....Miałam to badanie 2lata temu, wyszło wszystko ok. Od po badaniu zaszłam w ciążę po roku starań... niestety w 10tyg poronilam;(
Od tamtej pory nic. Byłam u swojego lekarza w piątek, powiedziałam, że chcemy iść dalej...
Lekarz wspomniał po takim czasie, że może to była chwilowa drożność ale mimo to i tak nie zalecił mi ponownego badania.. sama myślę, żeby przed inseminacją jeszcze raz wykonać to badanie ...
I zastanawiam się, czy w klinikach zawsze wykonują w znieczuleniu ogólnym (ja tak miałam wykonane), czy trzeba o to prosić...
Proszę dajcie znać jak to u Was było? Robiły byście drugi raz badanie ??
ja miałam robione tylko raz badanie, przed rozpoczęciem procesu inseminacji prywatnie w klinice w której się leczę, ale znieczulenia żadnego nie miałam.
 
ja miałam robione tylko raz badanie, przed rozpoczęciem procesu inseminacji prywatnie w klinice w której się leczę, ale znieczulenia żadnego nie miałam.
A badanie było w tym samym cyklu co inseminacja??🤔
Czyli pełna świadomość...🙄 mnie wtedy uspali 😱
 
reklama
Do góry