reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    293
Ja już po wizycie :) 9dc, pęcherzyk 13mm. Mógłby być trochę większy 🙈Na razie wstępny termin IUI to sobota za tydzień, ale we wtorek mam kontrolne USG i będę wiedzieć więcej :) dostałam jeszcze acard 75, który ma mi pomoc w zagnieżdżeniu zarodka :)

Po rozmowie z doktorem podjęliśmy decyzje ze jeśli 3 IUI się nie uda to ze względu ze przy 1 IUI coś zaskoczyło (biochemiczna) to podejdziemy jeszcze do 4 próby i potem ewentualnie in vitro. Po cichu liczę ze 3 będzie szczęśliwa 🤗
 
reklama
Hej dziewczyny ❤
Tydzień temu w piątek dostałam pregnyl A w sobotę miałam mieć inseminacje. Do inseminacji nie doszło Ale w odpowiednich godz zrobiliśmy próbę naturalną ( cykl stymulowany plus zastrzyk na pekniecie pęcherzyka) myślę że się nie uda Ale mam gdzieś głęboko w serduszku jeszcze małą iskierka nadziei . Po ilu dniach mogę zrobić test czy betę? Dodam że od wczoraj boli mnie brzuch tak jak to przed miesiaczka lecz troszkę mniej . Miesiaczka ma być 17.03 akurat w moje urodziny . Pozdrawiam serdeczniei gratuluje ogromnie wszystkim które ujrzały piękne dwie kreseczki ❤❤❤
 
Ja już po wizycie :) 9dc, pęcherzyk 13mm. Mógłby być trochę większy 🙈Na razie wstępny termin IUI to sobota za tydzień, ale we wtorek mam kontrolne USG i będę wiedzieć więcej :) dostałam jeszcze acard 75, który ma mi pomoc w zagnieżdżeniu zarodka :)

Po rozmowie z doktorem podjęliśmy decyzje ze jeśli 3 IUI się nie uda to ze względu ze przy 1 IUI coś zaskoczyło (biochemiczna) to podejdziemy jeszcze do 4 próby i potem ewentualnie in vitro. Po cichu liczę ze 3 będzie szczęśliwa 🤗
bardzo mocno trzymam kciuki
 
Hej dziewczyny ❤
Tydzień temu w piątek dostałam pregnyl A w sobotę miałam mieć inseminacje. Do inseminacji nie doszło Ale w odpowiednich godz zrobiliśmy próbę naturalną ( cykl stymulowany plus zastrzyk na pekniecie pęcherzyka) myślę że się nie uda Ale mam gdzieś głęboko w serduszku jeszcze małą iskierka nadziei . Po ilu dniach mogę zrobić test czy betę? Dodam że od wczoraj boli mnie brzuch tak jak to przed miesiaczka lecz troszkę mniej . Miesiaczka ma być 17.03 akurat w moje urodziny . Pozdrawiam serdeczniei gratuluje ogromnie wszystkim które ujrzały piękne dwie kreseczki ❤❤❤
Mocno trzymam kciuki, to byłby piękny prezent na urodziny ❤️ Mi lekarz zawsze zaleca zrobić 2tyg po IUI, czyli u mnie wypada w dniu spodziewanej miesiączki.
 
Tak?? To nawet nie wiedziałam. Jak zrobiłam betę i wyszło mi "kobieta nie będąca w ciąży" to od razu odłożyłam progesteron. Już nie biorę trzeci dzień. A progesteron może opóźnić spodziewana @?
Do 10dni od odstawienia moze pojawić się okres. Nie odstawiam duphastonu przed zrobieniem testu. Dopiero jak mam pewność że nie jestem w ciazy. A brzuch bardziej boli jak się bralo w danym cyklu hormony. Beta faktycznie dziwaczna. Zrob powtórkę po weekendzie jesli nie będzie okresu
 
Ja już po wizycie :) 9dc, pęcherzyk 13mm. Mógłby być trochę większy 🙈Na razie wstępny termin IUI to sobota za tydzień, ale we wtorek mam kontrolne USG i będę wiedzieć więcej :) dostałam jeszcze acard 75, który ma mi pomoc w zagnieżdżeniu zarodka :)

Po rozmowie z doktorem podjęliśmy decyzje ze jeśli 3 IUI się nie uda to ze względu ze przy 1 IUI coś zaskoczyło (biochemiczna) to podejdziemy jeszcze do 4 próby i potem ewentualnie in vitro. Po cichu liczę ze 3 będzie szczęśliwa 🤗
Trzymam kciuki! Oby się udało :)
 
Jestem po wizycie, 9 dc 3 pęcherzyki 15, 15, 17 mm:)
Mimo tej rozwijającej się infekcji dostałam jakieś globulki i moge podejść do inseminacji, termin mam na wtorek!! :)
Tak się cieszę!! Jestem chyba bardzo dużą panikara i pesymistka jednak bo jak dostałam wyniki to od razu założyłam że kolejny raz nie będę uda się zrobić inseminacji ale jednak:) :)
Mam nadzieję że będzie szczęśliwa i w końcu się uda:)
 
Jestem po wizycie, 9 dc 3 pęcherzyki 15, 15, 17 mm:)
Mimo tej rozwijającej się infekcji dostałam jakieś globulki i moge podejść do inseminacji, termin mam na wtorek!! :)
Tak się cieszę!! Jestem chyba bardzo dużą panikara i pesymistka jednak bo jak dostałam wyniki to od razu założyłam że kolejny raz nie będę uda się zrobić inseminacji ale jednak:) :)
Mam nadzieję że będzie szczęśliwa i w końcu się uda:)
Dziękuje :) o! To jesteśmy w tym samym dniu cyklu :D piękne pecherzyki! Trzymam kciuki l, musi się udać ✊🏻
 
reklama
Do góry