reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    293
Ja już po wizycie :) 9dc, pęcherzyk 13mm. Mógłby być trochę większy 🙈Na razie wstępny termin IUI to sobota za tydzień, ale we wtorek mam kontrolne USG i będę wiedzieć więcej :) dostałam jeszcze acard 75, który ma mi pomoc w zagnieżdżeniu zarodka :)

Po rozmowie z doktorem podjęliśmy decyzje ze jeśli 3 IUI się nie uda to ze względu ze przy 1 IUI coś zaskoczyło (biochemiczna) to podejdziemy jeszcze do 4 próby i potem ewentualnie in vitro. Po cichu liczę ze 3 będzie szczęśliwa 🤗
Trzymam kciuki 😊
 
reklama
Mam lekko ponad normę przeciwciała przeciwplemnikowe. Imunolog powiedział, że to taka minimalna ilość ponad normę, że to nie powinno mieć wpływu ale dostałam Encorton. A u męża jest ok.
Na początku miałam zaburzenia owulacji ale to zostało wyregulowane a mąż miał problem z nasieniem ale też to zwalczyliśmy.
Więc w sumie jest ok ale nie jest ok bo się nie udaje.
Najważniejsze, że jest ok! Łatwiej będzie dojść do celu, czasem jak się okazuje potrzeba więcej czasu, co jest cholernie dołujące i frustrujące, ale nie mamy na to wpływu więc musimy się uzbroić w cierpliwość i siły do dalszej walki bo warto.
 
Mocno trzymam kciuki, to byłby piękny prezent na urodziny ❤️ Mi lekarz zawsze zaleca zrobić 2tyg po IUI, czyli u mnie wypada w dniu spodziewanej miesiączki.
Będę dziękować jak się uda ❤
Tak to byłyby najpiękniejsze urodziny ❤
Lecz staramy się już dwa lata bez rezultatu więc chyba nie mam na co liczyć:(
 
Ja już po wizycie :) 9dc, pęcherzyk 13mm. Mógłby być trochę większy 🙈Na razie wstępny termin IUI to sobota za tydzień, ale we wtorek mam kontrolne USG i będę wiedzieć więcej :) dostałam jeszcze acard 75, który ma mi pomoc w zagnieżdżeniu zarodka :)

Po rozmowie z doktorem podjęliśmy decyzje ze jeśli 3 IUI się nie uda to ze względu ze przy 1 IUI coś zaskoczyło (biochemiczna) to podejdziemy jeszcze do 4 próby i potem ewentualnie in vitro. Po cichu liczę ze 3 będzie szczęśliwa 🤗
Super 😍😍 Życzę powodzenia 😘😘✊✊
 
Jestem po wizycie, 9 dc 3 pęcherzyki 15, 15, 17 mm:)
Mimo tej rozwijającej się infekcji dostałam jakieś globulki i moge podejść do inseminacji, termin mam na wtorek!! :)
Tak się cieszę!! Jestem chyba bardzo dużą panikara i pesymistka jednak bo jak dostałam wyniki to od razu założyłam że kolejny raz nie będę uda się zrobić inseminacji ale jednak:) :)
Mam nadzieję że będzie szczęśliwa i w końcu się uda:)
Jak bym czytała o sobie ja też zawsze wprzód panikuje no ale taka już moja natura ☺️ Powodzenia życzę ☺️☺️
 
No zobaczymy....jak nie z pozytywnym testem to z butelką wina ...😑
U mnie jednak butelka wina 😟 Ale nic....nie martwimy się, nie płaczemy. Po 2 inseminacji odpuszczam. Nie myślę o ciąży, nie liczę dni, nic nie planuje, płodne dni, niepłodne.
Postanowiliśmy z mężem, że teraz tylko inv. Podejście za jakieś pół roku.
Tak więc Kochane mam nadzieję, że większość z Was a najlepiej wszystkie, do tego czasu zmienia forum na "jestem szczesliwa mamą" ☺️☺️☺️☺️☺️☺️ Buziaczki.....
 
Dziewczyny wczoraj wieczorem zrobiłam bardzo czuły test dający 99% pewności, niestety wynik negatywny😔 nadal nie mam okresu i brzuch też mnie nie boli. Nie wiem czy jest sens jutro robić betę szczególnie że musiałabym się urwać z pracy a i tak ciągle biorę wolne na wizyty w klinice i wszyscy się zastanawiają o co chodzi... Szukałam na internecie informacji i jedna z dziewczyn robiła w tej samej klinice betę i mając wynik 13 po czterech dniach dostała @. Ja mam 16 więc chyba cierpliwie poczekam już na @😔
 
reklama
Dziewczyny wczoraj wieczorem zrobiłam bardzo czuły test dający 99% pewności, niestety wynik negatywny😔 nadal nie mam okresu i brzuch też mnie nie boli. Nie wiem czy jest sens jutro robić betę szczególnie że musiałabym się urwać z pracy a i tak ciągle biorę wolne na wizyty w klinice i wszyscy się zastanawiają o co chodzi... Szukałam na internecie informacji i jedna z dziewczyn robiła w tej samej klinice betę i mając wynik 13 po czterech dniach dostała @. Ja mam 16 więc chyba cierpliwie poczekam już na @😔
Nie ma co czytać internetów, bo może być różnie, a test powinno się robić z porannego pierwszego moczu. Dopóki nie ma @ nie trać nadziei... 🍀✊
 
Do góry